Жіночий фестиваль «Аніма» в Одесі: що нас чекає на квітневому заході?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Аніма

«Аніма» – масштабний жіночий фестиваль в Україні, який цього року виходить на міжнародну арену. Цієї весни «Аніма» пройде в Одесі 20-21 квітня, де збере більше 60 спікерів та більше 1000 гостей. Ексклюзивно для Beauty HUB директорка заходу Карина Чебан розповіла про унікальний формат фестивалю, його концепцію і головні «фішки».

Карина Чебан

Карина Чебан, директорка фестивалю «Аніма» в Одесі

Фестиваль «Аніма» проходить вже 14 років поспіль! В чому особливість цих заходів, чим вони так цінні для аудиторії?

«Аніма» – це перший жіночий фестиваль в Україні, який цього року став міжнародним, і ми цим пишаємося. Вважаємо, що він цінний і корисний для аудиторії, тому що у нього є свій унікальний формат. По-перше, це можливість вибору, адже одночасно в п’яти залах проходять різні майстер-класи, тренінги, трансформаційні ігри та розкриваються різні теми. Тому кожна жінка підбирає формат, тему чи спікера, які їй цікаві. Хтось іде послухати конкретного спікера, хтось відштовхується від тез, які ми публікуємо в соціальних мережах та в каталозі, анонсуючи кожний виступ. Тому коли учасниці приходять на захід, у них вже є чіткий розклад і розуміння, яку користь вони зможуть від нього отримати. Тому фестиваль такий популярний і він масштабується. Франшизи розходяться по різним містам, а з цього року – ще й по різним країнам.

Вже зовсім скоро «Аніма» відбудеться в Одесі. Чому вирішили проводити фестиваль саме зараз?

Сьогодні, саме зараз наші українські жінки потребують підтримки, бо вони відповідальні за багато аспектів життя, включаючи дітей і родину, на їх плечі впало багато обов’язків. Вони витримують це навантаження, і нам хотілося би надати нашим найсміливішим і найкрасивішим дівчатам підтримку і можливість об’єднання в ком’юніті.

Наш фестиваль – це платформа, де можна зустріти однодумців, це платформа для нетворкінгу. Цього року ми вперше проводимо нетворкінг в унікальному форматі «рівний рівному», і це одна з фішок фестивалю саме в Одесі. Захід проводиться два дні, де можна познайомитися з цікавими людьми, зафіксувати когось для вас цікавого, а на другий день закріпити знайомство і навіть створити якусь колаборацію.

Дійсно, мотивуючі і надихаючі події зараз особливо важливі для жінок в Україні. Які меседжі ви закладаєте в тренінги і майстер-класи, яким темам приділяєте найбільше уваги?

Так, ми розуміємо, що нам потрібно адаптуватися до наших сучасних умов життя. Вони важкі, не всі витримують тиск, і у нас є спеціальні запити, наприклад, на тему стосунків на відстані. Це дуже актуальна сьогодні тема, і декілька спікерів будуть надавати лайфхаки, інструменти і навіть ділитися власним досвідом. Іще одна надважлива, але важка тема – підтримка, яка зцілює горе. Також є запит на теми збереження стосунків під час війни та самоцінність, як ключ до успіху в усіх сферах життя.

Окремо у нас є блок про стосунки і психологію, окремо – краса, стиль, імідж, і окремо – блок про фінанси, маркетинг, монетизацію і розпаковку особистого бренду.

Скільки спікерів будуть виступати на заході? На які тренінги варто обов’язково завітати?

У нас більше ніж 60 спікерів вже є в розкладі. Всі вони – зіркові, корисні, сучасні. Серед них і лікарі, і декани факультетів, доценти, директори кіностудій з різних міст України так інших країн. Це плеяда дуже цікавих та потужних особистостей, і кожна жінка зможе обрати тренінги та трансформаційні ігри, потрібні і корисні їй саме сьогодні.

Особисто я хочу потрапити на всі. (Усміхається). Унікальність нашого формату – це нова тема, яку ще не висвітлювали і не анонсували ні в соцмережах, ні на офлайн-заходах. Всі спікери готують щось нове, щось унікальне і надсучасне.

Чи будуть якісь розважальні зони чи події на «Анімі» в Одесі?

У нас буде урочисте закриття, також будуть танцювальні майстер-класи та інші майданчики, де будуть різні промо, лотереї та інтерактивні ігри. Ми edutainment-платформа, але розуміємо, що учасникам потрібен і розважальний контент, тому все це буде дійсно цікаво і обов’язково запам’ятається.

А пригощатиме наших гостей виноробня Grande Vallee, яка виготовляє українське вино з французьким корінням.

Яких мір безпеки ви дотримуєтеся, щоб захід пройшов безпечно для всіх учасників?

Наш генеральний партнер – це охоронна агенція «Центр», яка буде супроводжувати наш захід впродовж двох днів, а також вони будуть забезпечувати персональну охорону івенту. На нашій локації в Premier Hotel Odesa є укриття, яке ми зможемо використовувати в разі тривоги та інших небезпечних ситуацій. Дотримуємося всіх мір, щоб цей захід пройшов безпечно і максимально корисно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також