Зимовий Лондон посеред Києва: Osocor Residence відкрив святкову локацію, присвячену дружньому британському місту

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Osocor Residence

Жодні сили зла не вкрадуть у киян і гостей міста чарівництва Різдва та Нового року: 10–11 грудня в столиці відкрилася зимова резиденція Osocor Winter Residence: London Story. Цьогоріч тут влаштували особливе свято — з максимальною економією електроенергії, можливістю безпечного укриття та підтримкою ЗСУ.

London Calling: зимова мандрівка до столиці UK

Цими вихідними гостей Osocor Residence чекало повне занурення у святкову лондонську магію на додачу до традиційних новорічних розваг: від осяяних ілюмінацією Тауерського моста, Букінгемського палацу та Біг Бена одразу затамовувало подих.

Ба більше — гостей Osocor Residence чекала зустріч з улюбленим українцями експрем’єром Великої Британії Борисом Джонсоном та сером Вінстоном Черчиллем. Для акторів у їхніх образах на локації облаштували власні резиденції. Сер Вінстон із сигарою в зубах розмістився просто в ресторані зі своїми улюбленими речами: друкарською машинкою, книжками та чаркою віскі.

Програма Osocor Residence: London Story — вихідні

Команда містечка підготувала для відвідувачів особливі програми на будні й вихідні дні.

У вихідні тут відбуватимуться майстер-класи для малечі (виготовлення новорічних елементів декору) та номери ходулістів.

Із 17:00 на льодову арену резиденції виходитимуть фігуристи зі сповненими чарівництва номерами: це будуть фаєр-шоу, акробатичні виступи та номери в неонових костюмах, що світяться. Глядачі зможуть не лишень побачити декілька льодових номерів, а й перебувати на льоду під час номерів професіоналів фігурного катання.

Шукайте більше детальну програму на кожні вихідні в соцмережах Osocor Residence: там її викладатимуть заздалегідь.

Osocor Winter Residence

Програма Osocor Residence: London Story — будні

Що ж до програми на будні, то щодня на вході до резиденції стоятиме знаменита британська почесна варта. Вона охоронятиме відвідувачів з 12:00 до 19:00. Двічі на день тут можна буде побачити церемонію зміни караулу.

Також щодня гостей Osocor Residence: London Story чекатимуть сер Черчилль та експрем’єр Джонсон у своїх резиденціях, ростові ляльки та незмінні атрибути зимового містечка: ковзанка й атракціони.

Osocor Winter Residence

Osocor Winter Residence 2022

Музика в Osocor Residence: London Story — благодійні концерт та триб’юти

За можливості по вихідних на вуличній сцені проходитимуть благодійні івенти, де виступатимуть артисти, аби зібрати кошти на потреби ЗСУ. Зокрема на наступних у резиденції планують організувати концерт «Джаз на льоду». У майбутньому тут гратимуть триб’юти, присвячені творчості Елтона Джона, Стінга, Queen та інших британських артистів.

Комфорт, тепло й економія електрики

Задля комфорту та безпеки відвідувачів у резиденції облаштували два надійних укриття та утеплену терасу. На території є потужний генератор, який працюватиме в пікові дні. Також на локації розташували невеликий фудкорт.

Osocor Winter Residence Лондон

Щопонеділка — безоплатний вхід і ковзанка для дітей ВПО

По понеділках діти, які є вимушеними переселенцями, можуть відпочити в резиденції безкоштовно. У цей день для них безоплатні вхід, ковзанка та ковзани. Аби увійти, необхідно буде показати на вході документи, що підтверджують наданий статус ВПО.

Osocor Winter Residence London

Новорічний настрій в резиденції гарантовано. Приходьте занурюватися в красиву зимову казку в Osocor Residence: London Story!

Підписуйтеся на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також