Змієносець: все, що потрібно знати про 13-й знак зодіаку

 • Листи Діду Морозу 2020

 • Адвент календар 2020

 • Все про грибкову хворобу

Змееносец: все, что нужно знать о 13-м знаке зодиака

Знак зодіаку Змієносець – 13-й вогняний знак, який раніше не входив в астрологіні карти. Саме він ставить великий знак питання під актуальністю всієї системи сучасних знаків зодіаку. Что все это значит, читайте в материале от Beauty HUB.
Що це все означає, читайте в матеріалі від Beauty HUB

Звична для нас система знаків зодіаку, без знака зодіаку Змієносець, була складена практично три тисячі років тому на основі координат небесних тіл у космічному просторі та їх положення відносно Сонця. Подібно Біблії в християнстві, зодіакальна карта стала безумовною догмою для астрологів і служила за основу для гороскопів та астрологічних карт. Проте останні астрологічні дослідження доводять, що розташування зодіакальних сузір’їв протягом року змінюється через рух земної осі, яке впливає в тому числі і на вигляд зоряного неба. Кажучи простими словами, за тисячі років, які минули з часу складання зодіакального кола, відбулося зміщення зодіакальних сузір’їв, і відповідно вся система втратила свою актуальність. Астрологи вирішили цю проблему, додавши до астрологічної карти ще один, 13-й знак зодіаку Змієносець. 

Коли з’явився знак зодіаку Змієносець

Змієносець не є новинкою в астрології: він був створений в один час разом з усіма іншими знаками зодіаку давніми вавилонськими астрологами. За даними істориків, під час створення зодіакальної карти науковці вивели 13 знаків, включно зі Змієносцем, проте включати його в систему знаків зодіаку не стали. Решту 12 знаків було рівномірно розподілено за астрологічним колом, розділено на чотири стихії і прив’язано до визначеного місяця року. Астрологи вважають, що 13-й знак було складно вписати в гармонію парних чисел місяців і пір року, власне тому його залишили поза увагою. Але виходить, що теперішня характеристика недостатньо точна.

Хоча Змієносець ще особливо ніколи не був на слуху серед широких мас, астрологи піднімали питання його актуальності вже неодноразово. Серйозно питання альтернативної зодіакальної системи з 13-ма знаками обговорювалось уже в 70-х роках, проте на той час технології були недостатньо розвинені, аби вести обгрунтований диспут.

Змееносец: все, что нужно знать о 13-м знаке зодиака

Місце Змієносця в зодіакальний системі

Сьогодні астрологи, озброївшись високотехнологічними приладами та точними дослідженнями, ведуть нові дебати стосовно необхідності Змієносця в системі знаків зодіаку. Отож все, що ми можемо зробити це спостерігати за розвитком подій і чекати висновків експертів. І, звісно, дізнатися, який, можливо, буде мати вигляд система знаків зодіаку з 13-ма складовими.

 • Овен (21 березня 20 квітня): 18 квітня 13 травня.
 • Телець (21 квітня 21 травня): 14 травня 21 червня.
 • Близнюки (22 травня – 21 червня): 22 червня 20 липня.
 • Рак (22 червня 22 липня): 21 липня 10 серпня.
 • Лев (23 липня 23 серпня): 11 серпня 16 вересня.
 • Діва (24 серпня 23 вересня): 17 вересня 30 жовтня.
 • Терези (24 вересня 23 жовтня): 31 жовтня 23 листопада.
 • Скорпіон (24 жовтня 22 листопада): 24 листопада 29 листопада.
 • Змієносець: (13-й знак Зодіаку) 30 листопада 17 грудня.
 • Стрілець (23 листопада 21 грудня): 18 грудня 20 січня.
 • Козеріг (22 грудня 20 січня): 21 січня 16 лютого.
 • Водолій (21 січня 18 лютого): 17 лютого 11 березня.
 • Риби (19 лютого 20 березня): 12 березня 17 квітня.

У випадку прийняття нової зодіакальної системи близько 85% людей змушені будуть змінити знак зодіаку. Зокрема, всі колишні Стрільці стануть Змієносцями. Отож варто дізнатися, які характеристики ховає в собі цей таємничий знак зодіаку.

Характеристика знака Змієносець

В давніх астрологічних документах Змієносця зображують як людину з двома зміями: темною і світлою. Темна (чорна, золота) забирає частину сили Стрільця. Відповідно, люди, народжені під цим знаком, наділені характеристиками Скорпіона і Стрільця. 

Кармічне завдання Змієносця протистояти злу і приборкати нечисть, служити людям, віддаючи себе без залишку, співпереживати і допомагати стражденним. Типовий Змієносець забуде про всі свої проблеми, якщо дізнається, що ближній в біді. Його внутрішньої сили достатньо, щоб вершити великі справи. При цьому, чим гірші зовнішні обставини, тим сильнішим він стає. Цілеспрямований Змієносець, захопившись якоюсь ідеєю, буде йти до її здійснення довго, незважаючи на втому і хвороби. Змієносець не може бути нудним і посереднім. Він генерує ідеї, постійно розвивається, вчиться, любить подорожувати, знайомитися з новими людьми, причому до кожного він знаходить особливий підхід. 

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також