Зустрічаємо: лімітоване видання аромату Jo Malone Wild Bluebell 2021

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У Jo Malone лімітованим тиражем виходить ексклюзивна версія аромату Wild Bluebell. Це чарівний квітково-зелений парфум для жінок, чуттєвий, теплий і глибокий, натхненний яскравими сапфіровими квітами в тінистому лісі.

Композиція є перевиданням обмеженого випуску (limited edition) популярного «Дикого дзвіночка» від Jo Malone 1995 року в колекційному флаконі. Відкривається вона свіжими нотами дзвіночка, змішаними з акордами свіжого зеленого листя, бальзамічною солодкістю пряних бутонів гвоздики і легким акцентом роси. Серце аромату розкривається відтінками хурми з молочно-персиковими і чистими вершковими акцентами. Кремовий білий мускус у базі надає парфуму легку, землисту і деревну чуттєвість. Пудровий і чистий, він підсилює шлейф аромату, надаючи йому неминущої м’якості.

Верхні ноти: дзвіночок, роса і гвоздика (пряність)

Середні ноти: хурма.

Базові ноти: амбра і мускус.

Лімітоване видання аромату Jo Malone Wild Bluebell 2021 скоро надійде в міжнародний продаж. Орієнтовна ціна – €60 (30 мл), €83 (50 мл), €119 (100 мл). До колекції Wild Bluebell 2021 також увійшла ароматична свічка для будинку з запахом однойменного парфуму, представлена в ексклюзивному дизайні.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також