Адвент-календар Beauty HUB 2020: концентрат Arma-Lift від Meder Beauty Science

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Адвент-календарь Beauty HUB 2020: концентрат Arma-Lift от Meder Beauty Science

Кращий б'юті-подарунок і гарантований спосіб виглядати приголомшливо вже за декілька тижнів – оновлений концентрат для догляду за шкірою обличчя «Арма-Ліфт» від швейцарської лабораторії Meder Beauty Science.

Новий концентрат «Арма-Ліфт» належить до нового покоління засобів, які уповільнюють швидкість старіння на клітинному рівні й оздоровлюють шкіру, підтримуючи її функціональні можливості та зберігаючи резерви, властиві молодості.

Як він це робить? У складі концентрату – біоідентичні інгредієнти натурального походження. Кожен з них розпізнається шкірою, як знайома речовина, на контакт з якою шкіра відповідає позитивно, відновлюючи свої резервні можливості природним шляхом. Такий підхід використовується в біохакінгу, спрямованому на збереження активної молодості. Стовбурові клітини швейцарських яблук, метабіотик ресвератрол і протеїн EGF з листя австралійського дикого тютюну відновлюють клітини шкіри, захищають їх від впливу вільних радикалів, відновлюють клітинні зв’язки й оксигенацію шкіри, а ліфтинг-пробіотик полісахаридів коренів соняшнику й африканської акації забезпечує моментальний вау-ефект ліфтингу та омолодження шкіри.

Поліпшення зволоженості і гладкості шкіри, ефект ліфтингу ви побачите одразу після використання. А через кілька тижнів застосування шкіра стає відчутно щільнішою, зменшується помітність зморшок і пігментних плям, рельєф шкіри стає більш гладким, зменшуються пори і складки. Об’єм 30 мл, орієнтовна ціна 3 465 грн, придбати можна за посиланням.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також