Адвент-календар Beauty HUB 2021: Clearlight IPL

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Clearlight, Clearlight IPL

В адвент-календарі редакція Beauty HUB продовжує тему вдосконалення зовнішності в новому році. Сьогодні розповідаємо про універсальне рішення, яке допоможе позбутися найпоширеніших проблем зі шкірою.

Акне, розацеа, купероз, вікові зміни, пігментація — згідно зі статистикою, це найчастіші запити в косметологів. У лікуванні цих проблем сьогодні використовується досить великий арсенал методик. Але чи є універсальне розв’язання проблеми? На сьогодні ідеальним варіантом може стати фототерапія Clearlight IPL.

Clearlight, Clearlight IPL

Clearlight IPL — це новітня лазерна технологія, яка дозволяє проводити найрізноманітніші процедури, від омолодження до лікування акне та видалення зайвого волосся. В основі процедури лежить використання ксенонової лампи в діапазоні від 400 до 1200 нм та спеціальних фільтрів, що дозволяють розв’язувати різні проблеми шкіри на основі сучасної технології, яка гарантує найкращі результати й безпеку процедур.

Clearlight, Clearlight IPL

Під час процедури з використанням лазера імпульсне світло з високою інтенсивністю ефективно впливає на шкіру й допомагає усунути такі зміни та дефекти шкіри, як пігментні плями, судинні зірочки, розширені капіляри. Крім того, апарат допоможе впоратися з втратою еластичності, витонченням шкіри, надмірною сухістю, нерівним тоном шкіри та віковими змінами. Спеціалісти запевняють, що ефект помітний уже після першої процедури, однак оптимальним є проведення 3-5 сеансів з проміжками у 2-3 тижні.

Важливо те, що апарат не вимагає спеціальної підготовки й реабілітації та досить активно може поєднуватися з іншими косметологічними процедурами.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також