Агент змін: Аманда Горман стала амбасадором Estée Lauder

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Агент змін: Аманда Горман стала амбасадором Estée Lauder

Поетеса Аманда Горман, яка вразила увесь світ своєю поезією на інавгурації Джо Байдена, стала глобальним амбасадором косметичної компанії Estée Lauder. Її ціль — підвищення грамотності як шляху до рівності, доступу та соціальних змін.

Аманда Горман — поетеса і громадська активістка, яка виступила на інавгурації Джо Байдена. Дівчина зачитала власний вірш The Hill We Climb («Пагорб, на який ми здіймаємося»), що починається рядками: «Коли настає день, ми запитуємо себе: де знайти світло в цій нескінченній тіні?». Сильні слова подарували дівчині світову популярність і звання найпопулярнішої поетеси Америки. Крім того, Аманда вже декілька років веде активну соціальну діяльність, а з 2013 року вона — посол ООН. Декілька днів тому дівчина також стала глобальним агентом змін у Estée Lauder.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Estée Lauder (@esteelauder)

«Ласкаво просимо до сім’ї Estee Lauder, Амандо Горман! Поетеса, письменниця та адвокатка молоді приєднується до нас як перший у світі глобальний агент змін. Аманда використовуватиме силу слова, щоб створити новітній образ краси. Вона також запустить Writing Change, нову ініціативу в Estee Lauder Companies», — написано на офіційній сторінці Estee Lauder в Instagram.

Мета ініціативи Writing Change, яку очолить Аманда Горман, — підвищити грамотність населення у світі, щоб запустити соціальні зміни. Бренд планує випускати тематичні кампанії, а також інвестувати кошти в розвиток громадських організацій, які борються за рівність і просувають новітні цінності. Компанія оголосила, що впродовж трьох найближчих років інвестує три мільйони доларів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Amanda Gorman (@amandascgorman)

«Пишаюся тим, що можу оголосити про партнерство з одним із найзнаковіших косметичних брендів у світі — Estée Lauder — і стати новим голосом першого в історії агента змін, Global Changemaker, — пише поетеса на своїй сторінці в Instagram. — Проєкт Writing Change підтримуватиме громадські організації з питань грамотності як на місцевому, так і на глобальному рівні. Разом ми просуватимемо рівність і соціальний вплив, підтримуючи грамотність у всьому світі. Не можу дочекатися, коли ми почнемо».

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також