Анджеліна Джолі про розлучення з Бредом Піттом, насильство і права людини

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Анджеліна Джолі про розлучення з Бредом Піттом, насильство і права людини

Днями голлівудська актриса дала інтерв’ю британському виданню The Guardian, у якому поділилася дуже особистими думками. Анджеліна Джолі розповідає про те, чому її розлучення з Бредом Піттом є питанням прав людини.

Анджеліна Джолі грає роль супергероїні не лише у фільмах, але й у реальному житті. Ставши зіркою світового масштабу, вона почала використовувати свою популярність у благородних цілях. Уже 20 років акторка невпинно веде боротьбу за права людини, здобувши статус спершу посла доброї волі, а нещодавно спеціального посла в Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців.

Анджеліна Джолі здійснила понад 60 миротворчих поїздок до Кенії, Таїланду, Еквадору, Судану та багатьох інших проблемних регіонів з метою матеріально й морально підтримати місцеве населення. Крім того, Джолі стала співавторкою книги «Знай свої права (і заявляй про них)». У ній викладено всі пункти відповідно до Конвенції ООН про права дитини, а також пояснення, як захищати себе у проблемних ситуаціях. В останньому інтерв’ю Джолі зізналася, що особлива жага допомагати людям з’явилася тоді, коли вона відчула, що таке небезпека на власній шкурі.

Анджеліна Джолі про розлучення з Бредом Піттом, насильство і права людини

Про захист прав дітей

Анджеліна Джолі — мати шістьох дітей. Двох доньок і сина акторка народила, перебуваючи в шлюбі з Бредом Піттом, а ще двох дівчаток і хлопчика — усиновила. Трьох дітей посол ООН прийняла до себе в родину під час благодійних місій до проблемних країн: Меддокс Шиван народився в Камбоджі, Зараха Марлі перших кілька місяців свого життя прожила в Ефіопії, а Пакс Тьєн — у В’єтнамі.

«Я зустрічала занадто багато дітей, які живуть із наслідками порушення їхніх прав — переселенців, молодих жертв зґвалтування. Я не могла зрозуміти, чому вони все ще борються за базові речі, елементарні права, які повинні бути забезпечені кожному. Мене це сильно непокоїть. Як ми можемо йти далі, говорити про глобальні речі, коли навіть не знаємо нічого про власні права?».

Анджеліна Джолі про розлучення з Бредом Піттом, насильство і права людини

«Я знаю, що у випадку, коли дитина постраждала фізично, емоційно або стала свідком насилля над рідними людьми, вона може зламатися. Без чітких прав і кордонів діти дуже вразливі».

«У мене є великий досвід роботи зі своїми дітьми. Я потрапляла в ситуації, коли було порушено права моїх дітей, і тоді я пригадувала, що в США не настільки піклуються про права дітей, як, наприклад, у Європі. Я боялася за безпеку своїх дітей. Усієї моєї родини. Зрештою, мої права також було порушено».

Про розлучення з Бредом Піттом

Анджеліна Джолі про розлучення з Бредом Піттом, насильство і права людини

П’ять років тому Джолі подала на розлучення й офіційно звинуватила Бреда Пітта в зловживанні алкоголем і насильстві над їхніми дітьми. Пара донині судиться за опікунство над дітьми, не розкриваючи світу практично жодних подробиць. Тим часом Анджеліна кидає лише завуальовані фрази, з яких можна зробити досить однозначні висновки.

«Я не з тих людей, які легковажно ставляться до прийняття важливих рішень. Для того, щоб наважитися розірвати стосунки з батьком моїх дітей, мені потрібно було багато всього пережити».

«Багато чого про наше розлучення я просто не можу розповісти. Але я справді хочу, щоб наша родина зцілилася. Я хочу, щоб ми всі рухалися вперед, включно з батьком моїх дітей. Ми завжди будемо сім’єю».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також