Сім важливих правил Анджеліни Джолі, яких варто дотримуватися

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Сьогодні Анджеліні виповнюється 46 років! Джолі й досі залишається визнаною красунею і секс-символом нашого часу. Редакція Beauty HUB вирішила згадати головні цитати голлівудської актриси з есе американського Elle, які надихнуть і покращать настрій.

Розвивайте свій розум

«Я часто кажу своїм дочкам, що найважливіше, що вони можуть зробити, – це розвинути їх розум. Ви завжди можете надягти красиву сукню, але те, в чому ви ходите вулицею, не має значення, якщо у вас немає волі. Немає нічого більш привабливого, можна навіть сказати, чарівного, ніж жінка з незалежною волею і власною думкою».

Відстоюйте свої свободи

«Це настільки безглуздо, що здається смішним, поки ви не зрозумієте, що в багатьох країнах жінка, яка танцює або співає на публіці, вважається поза законом або непристойною. Іранські дівчата, які розміщують відео своїх танців, оскаржують закон країни, релігійна догма якої як і раніше вважає це неприйнятним для жінок, через шість століть».

Сім важливих правил Анджеліни Джолі, яких варто дотримуватися

Бути «відьмою» в наш час не соромно

«З давніх-давен жінки, які бунтують проти того, що суспільство вважає нормальним, навіть ненавмисно, були названі неприродними, дивними, злими і небезпечними. Що дивно, так це те, наскільки міфи й упередження такого роду зберігалися протягом століть і досі впливають на світ, в якому ми живемо.

Вражає, як часто жінок, які балотуються на політичні посади в демократичних країнах, називають відьмами. Зберіть групу сильних жінок, і незабаром хтось затаврує їх діяння «шабашем». У багатьох країнах жінок, котрі намагаються відстояти права людини, як і раніше називають «девіантною», «поганими матерями», «складними» або «вільними».

Захищайте свою незалежність

«Жінок-правозахисниць по всьому світу ув’язнюють за їх політичні погляди або за те, що вони захищають себе або інших з мужністю, яку я насилу можу собі уявити. Попри всі наші сучасні досягнення, незалежність і творча енергія жінок досі часто розглядаються, як небезпечна сила, якою потрібно керувати, часто в ім’я релігії, традицій або культури… Озираючись навколо, ми маємо запитати себе: чому так багато енергії витрачається на те, щоб утримати жінок на другому місці по всьому світу?»

Не бійтеся бути «злою жінкою»

«Дивлячись на (утримання жінок на другому плані) в такому світлі,« злі жінки» – це просто жінки, які втомилися від несправедливості і насильства. Жінки, які відмовляються дотримуватися правил і кодексів, які, на їхню думку, не підходять їм або їхнім сім’ям. Жінки, які не відмовляться від свого голосу і прав навіть при ризику смерті, тюремного ув’язнення або відкидання з боку своїх сімей і громад. Якщо це зло, тоді світу потрібно більше злих жінок».

Сім важливих правил Анджеліни Джолі, яких варто дотримуватися

Зрозумійте, ким хочете бути, і йдіть за своєю мрією

«Те, ким ми маємо бути в житті, – це те, що ми всі маємо зрозуміти для себе. Я думаю, що ми часто можемо збитися зі шляху як жінки, тому що наш інстинкт – виховувати або пристосовуватися до очікувань суспільства… Може бути, важко знайти час, аби запитати себе, ким ми дійсно хочемо бути. Чи не тим, кого, на нашу думку, інші люди схвалять або візьмуть, але тим, хто ми є насправді. Коли ви прислухаєтеся до себе, то зможете зробити вибір, зробити крок вперед, вчитися і змінюватися».

Жінки не хочуть війни

«Вірно також і те, що жінки не прокидаються щоранку, бажаючи битися. Ми хочемо бути м’якими, турботливими, граціозними і люблячими – не кожен народжений для боротьби. Й у нас немає магічних здібностей. У нас є можливість підтримувати один одного і працювати з багатьма великими чоловіками, які цінують і поважають жінок як собі рівних».

«З любов’ю до всіх« злих» жінок і чоловіків, які їх розуміють», – закінчила есе Анджеліна.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також