Beauty-процедура тижня: масаж мішечками з кварцовими кристалами

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Beauty-процедура тижня: масаж мішечками з кварцовими кристалами

Тривалі вихідні – ідеальний час для проведення SPA-процедур. Редакція Beauty HUB пропонує піти на глибокий масаж обличчя і тіла мішечками з кварцовими кристалами, який розслаблює м’язи і «прогріває кісточки», створюючи ефект «лежання на гарячих пісках». Як проходить процедура і чим ще вона цікава, читайте нижче.

Британський SPA-бренд Elemis має в своєму асортименті процедуру-бестселер по всьому світу – глибокий масаж обличчя й тіла мішечками з кварцовими кристалами, яка усуває хворобливі відчуття в м’язах і перезаряджає клітини шкіри на енергетичному рівні. Варто зазначити, що марка також славиться своїми ольфакторними композиціями, які відіграють важливу роль у процесі розслаблення й отримання задоволення від процедури.

Beauty-процедура тижня: масаж мішечками з кварцовими кристалами
Beauty-процедура тижня: масаж мішечками з кварцовими кристалами

Починається сеанс з нанесення теплої розслабляю вальної олії для тіла Musclease Active Body Oil, яке містить у своєму складі екстракти морської сосни й ефірну олію розмарину, що забезпечує той самий ефект «танучих м’язів». Не залишаються без уваги і ділянки тіла, найбільш схильні до навантажень і затисків, – це попереково-крижова і коміркова область, на які наноситься охолоджувальний гель Instant Refreshing Gel. Цей б’юті-засіб усуває набряклість і м’язове напруження, покращуючи кровообіг. Також в ритуалі використовують зігрівальний бальзам Aching Muscle Body Balm, який працює з больовими відчуттями в м’язах, заспокоюючи і розслабляючи тканини. Весь цей час майстер опрацьовує тіло з голови до п’ят гарячими мішечками з кварцовими кристалами.

Beauty-процедура тижня: масаж мішечками з кварцовими кристалами

Друга частина процедури – масаж гарячими мішечками з кварцовими кристалами і догляд за шкірою обличчя, який починається з очищення двофазним лосьйоном для демакіяжу «Біла лілія». Потім косметолог наносить очищувальне молочко «Квіти липи» і тонер «Женьшень». Масаж здійснюється після нанесення капсул Cellular Recovery Skin Bliss Capsules, які стимулюють мікроциркуляцію і надають ефект ароматерапії. Завершується ритуал доглядом для обличчя: застосовують сироватку, крем для очей і обличчя, виходячи з потреб шкіри.

Фіналом beauty-процедури є сухий масаж голови.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також