Міофасціальний масаж обличчя: коли й навіщо він вам знадобиться

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Міофасціальний масаж обличчя: коли й навіщо він вам знадобиться

Масаж обличчя — не нове віяння у сфері краси. Та косметична індустрія вигадує щоразу нові види, техніки й гаджети, запевняючи, що вони врятують нас від набряків, тьмяності і вікових змін (найчастіше, так і є). Сьогодні поговоримо про міофасціальний масаж обличчя.

Міофасціальний масаж сьогодні пропонують у більшості модних салонів краси. Його представляють як послугу, що моделює овал обличчя, знімає набряки й покращує тонус шкіри. Дехто ще і стверджує, що така техніка омолоджує буквально на очах. І ці слова — чиста правда. Річ у тім, що винахідник міофасціального масажу, директор інституту мануальної терапії Енріке Кастеллс Гарсія застосував кардинально інший підхід, ніж у звичних, знайомих нам техніках. То в чому ж секрет?

Що таке міофасціальний масаж

Міофасціальний масаж обличчя: коли й навіщо він вам знадобиться

Міофасціальний, або міоструктурний, масаж — це ручна техніка, за допомогою якої майстер впливає не на м’язи, як зазвичай, а на сполучну тканину. У медицині вона має назву фасції — це так звані оболонки, що слугують футлярами для м’язів, утримують їх у чіткому положенні й захищають від розтяжок. З часом, або в силу певних обставин, фасції “здають позиції” і тому м’язи втрачають еластичність. Тому, власне, й розпливається овал обличчя, а шкіра в певних місцях починає обвисати.

Мета міофасціального масажу — за допомогою впливу на сполучну тканину покращити тонус самих м’язів, зняти спазми, а також покращити кровообіг у клітинах. Відтак, запускаються процеси регенерації і м’язи знову стають максимально еластичними. У результаті зморшки розгладжуються, обвислі ділянки стають більш зібраними, а овал обличчя — підтягнутим.

Варто зазначити, що, як і будь-який інший, міофасцеальний масаж має дренажний ефект. Рухи рук, що ковзають, підсилюють лімфообіг у капілярах і судинах, прискорюють звільнення сполучної тканини від надлишку рідини. Тобто знімають набряки з обличчя. Міофасцеальний масаж також впливає на відтінок шкіри. Внаслідок того, що під час сеансу покращується кровообіг, шкіра набуває більш здорового та однорідного відтінку.

Кому варто робити міофасціальний масаж

Міофасціальний масаж обличчя: коли й навіщо він вам знадобиться

Найкраще міофасціальний масаж підійде тим, хто хоче позбутися перших ознак старіння. Після процедури можна побачити ліфтинг як кутиків губ (так званий корнер-ліфтинг), очей, так і всього контуру обличчя. Так, у багатьох пацієнтів після курсу процедур зникає друге підборіддя, брилі, а натомість стають більш помітними «кути Джолі». Також міофасціальний масаж робить менш помітними мімічні зморшки й дає помітний anti-age ефект.

Міофасціальний масаж можна також розглядати як профілактику старіння. На відміну від агресивних anti-age препаратів, масаж точно не зашкодить, а тільки допоможе продовжити молодість.

Як часто можна робити міофасціальний масаж

Міофасціальний масаж обличчя: коли й навіщо він вам знадобиться

Міофасціальний масаж має накопичувальний ефект. Повноцінний результат після процедури можна побачити аж через три дні (хоча одразу після сеансу обличчя вже має набагато кращий вигляд, ніж до). Тому сеанси кожного дня — не варіант для міофасціального масажу.

На думку фахівців, щоб досягти справжнього вау-ефекту, варто пройти курс з 10–15 процедур. А самі сеанси проводити раз на тиждень. Саме такої кількості достатньо для повноцінного ліфтингу й омолодження обличчя.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також