Боротися чи прийняти? Шарліз Терон, Сара Джессіка Паркер та Дженніфер Еністон про процес старіння

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зірки про старіння

Старіння – завжди актуальна тема, яка в рази частіше порушується стосовно жінок, аніж чоловіків. В останніх інтерв’ю з голлівудськими зірками ця тема проходить червоною ниткою, адже з кожним роком тема старіння, прийняття власного віку і змін зовнішності набуває нових відтінків.

Ми зібрали думки Шарліз Терон, Сари Джессіки Паркер та Дженніфер Еністон з останніх інтерв’ю, в яких вони розповідають, як ставляться до процесу старіння, чи підтримують ін’єкційні і пластичні втручання, та діляться, як це – бути під постійним прицілом камер та людських очікувань, коли ти зірка, яка зіштовхується з безповоротними ознаками старіння.

Шарліз Терон

В нещодавньому інтерв’ю Allure 48-річна голлівудська зірка Шарліз Терон різко відповіла всім тим, хто звинувачує її в хірургічному втручанні у зовнішність:

«Люди думають, що я робила підтяжку обличчя. Вони такі: «Що вона зробила зі своїм обличчям?» А я у відповідь: «Чорт, я просто старію! Це не означає, що я зробила погану пластичну операцію. Це просто те, що зі мною відбувається».

Шарліз Терон

Акторка зазначає, що не засмучується через те, що її обличчя з роками змінює свій вигляд, і засуджує тиск громадськості на жінок з вимогою завжди виглядати молодими і гарними.

«Мені подобається, що моє обличчя змінюється і старіє».

«Я думаю, що жінки хочуть старіти так, як їм здається правильним. Нам потрібно бути трохи більш чуйними до того, як ми проходимо наш шлях».

Шарліз Терон про вік

Сара Джессіка Паркер

У 2021 році напередодні виходу серіалу And Just Like That… Сара Джессіка Паркер дала інтерв’ю американському Vogue, у якому поділилася власними переживаннями щодо ейджизму по відношенню до жінок. Така розмова мала місце через те, що акторка з’явилася на зйомках серіалу з сивим волоссям, що спричинило бурю суспільного обговорення.

«На нас посипалося так багато женоненависницької балаканини, чого ніколи не трапиться з чоловіком».

Сара Джессіка Паркер

«Сиве волосся, сиве волосся, сиве волосся. У неї є сиве волосся?» «Я сиджу з Енді Коеном, у нього густе сиве волосся, і він чудовий. Чому це для нього нормально? Я не знаю, що вам відповісти, народе! Особливо у соціальних мережах кожному є що сказати. «У неї занадто багато зморшок, у неї мало зморшок»… Здається, що люди не хочуть, щоб ми почувалися нормально там, де ми знаходимося. Начебто їм майже подобається, коли ми відчуваємо біль від того, ким ми є сьогодні. Чи вибираємо ми природне старіння і не виглядаємо ідеально, чи робимо щось зі своєю зовнішністю, якщо це змушує нас почуватися краще? Я знаю, як виглядаю. У мене немає вибору. Що я можу з цим робити? Зупинити старіння? Або зникнути?»

На нещодавньому шоу Говарда Стерна 58-річна Сара Джессіка Паркер мала з ведучим таку розмову:

«А чи не думали ви зробити підтяжку обличчя, ботокс чи щось подібне?» – спитав у неї Стерн. «Думаю про все означене. Я повсякчас запитую людей, чи не запізно», – відповіла Сара.

Сара Джессіка Паркер про вік

«Чесно кажучи, я думаю, що вже пропустила стару добру підтяжку – ту саму, що варто зробити, коли тобі 44», – досить іронічно зазначила зірка. Також вона підкреслила, що не засуджує інших за подібні процедури: «Я розумію, чому люди це роблять, адже зовнішності, насамперед жіночій, приділяється так багато уваги».

Дженніфер Еністон

«Моя мама казала мені: «Старіти – це привілей, але ми не маємо старіти і хворіти». Це ніби стиль мого життя: радіти своєму віку та сприймати старіння як привілей, а не покарання», — зазначала Дженніфер Еністон в інтерв’ю для американського Vogue в 2021 році.

Дженніфер Еністон

В останньому ж інтерв’ю для осіннього The Wall Street Journal 54-річна голлівудська зірка зізналася, що коли йдеться про збереження молодості, на її думку, варто спробувати всі нові технології. Сьогодні Дженніфер щотижня робить ін’єкції пептидів, які запобігають наслідкам старіння. «Я думаю, за ними майбутнє». Більше того, акторка зізналася, що її косметолог навіть вмовив її спробувати ін’єкцію із сім’яною рідиною лосося. Знаменитість не помітила після неї особливого ефекту.

Акторка також не раз зазначала, що головним секретом її краси і молодості є здоровий повноцінний сон, роль якого неможливо переоцінити.

Дженніфер Еністон про вік

Фото: Instagram-акаунти зірок.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також