Чоловічий оргазм: факти, які цікаво та корисно знати

Оргазм – це кульмінація сексуального збудження, скаже вам «Вікіпедія» та будь-який медичний довідник. На рівні психології – це відчуття польоту, коли протягом деякого часу межі власного тіла не відчуваються зовсім. Чоловічий та жіночий оргазм відрізняються, хоча обидва супроводжуються ритмічними спазмами м’язів. Дізнайтеся, як відчувають оргазм чоловіки і що може вплинути на його інтенсивність.

Оргазм у чоловіка відбувається під час статевого акту, мастурбації й інших форм сексуальної активності та практично завжди закінчується сім’явипорскуванням. Під час оргазму чоловік відчуває тепло в області статевого органу та паху, а також інтенсивну насолоду. Згідно з дослідженнями, в момент оргазму чоловік отримує задоволення на кшталт наркотичної ейфорії, яку провокує доза героїну.

Оргазм у представників сильної статі не завжди однаковий, оскільки  залежить від стану нервової системи у конкретний момент і фізіології. Оргазм не тільки засіб для отримання задоволення, але й метод зняття стресу, головного болю, сприяє нормалізації сну та покращенню роботи серцево-судинної системи.

Стадії чоловічого оргазму: як це відбувається

Залежно від ситуації у кожного чоловіка стадії оргазму можуть змінюватися, але загалом виділяють чотири основні, кожна з яких супроводжується фізичними та психологічними змінами. Середня тривалість статевого акту становить 4 хвилини.

  1. Стадія збудження (Excitement). На цьому етапі сексуальне бажання чоловіка посилюється, він збуджений, з’являється ерекція. На стадії збудження підвищується артеріальний тиск, частішає серцебиття.
  2. Стадія плато (Plateau). Характеризується максимальним збудженням чоловіка, збільшенням ерекції та чутливості статевого органу, виділенням предеякулянта.
  3. Оргазм (Orgasm). Чоловік досягає піку сексуального збудження, відбувається м’язовий спазм і сім’явипорскування. При цьому чоловік відчуває сильне задоволення та звільнення одночасно, втрачаючи на якийсь час контроль над власним тілом.
  4. Стадія розслаблення (Resolution). Фінальна стадія чоловічого оргазму – повернення стану спокою як на фізичному, так і на психологічному рівні, може навіть відчуватися втома.

Під час оргазму відбуваються гормональні зміни, організм виробляє дофамін – «гормон щастя» й окситоцин – «гормон кохання», які разом протидіють кортизолу – «гормону стресу».

Що ви можете не знати про чоловічий оргазм

  • Природою задумано, що чоловік має відчувати оргазм так само, як вживати їжу, спати і дихати. По суті, це винагорода за працю та стимул до повторення випробуваного задоволення.
  • Чоловік досягає оргазму досить швидко, але ця насолода короткострокова – до 15 секунд, оскільки закінчується сім’явипорскуванням.
  • У чоловіка може статися еякуляція, але при цьому він не відчуває оргазму. Таке трапляється через алкогольне сп’яніння, нервове перенапруження або сильну втому.
  • Чоловік не здатен отримати мультиоргазм під час одного статевого акту. Після сім’явипорскування чоловікові потрібен час, щоб пройти стадії оргазму знову – від збудження до розслаблення. У період відпочинку він не зацікавлений у сексі зовсім. Так вважалося ще донедавна! Проте останні дослідження показали, що, володіючи певними сексуальними техніками, невеликий відсоток представників сильної статі здатний отримувати багаторазовий оргазм під час одного статевого акту.
  • Підсилити оргазм у чоловіка можна, стимулюючи його точку G – так називають передміхурову залозу, яка формою нагадує горіх. Вона розташована приблизно у 5 см по передній стінці прямої кишки. Пряма, а також тривала непряма стимуляція цієї області й ерогенних зон, що розташовані поруч, зазвичай призводить до дуже інтенсивного чоловічого оргазму.
  • Під час сім’явипорскування швидкість руху сперматозів досягає 70 км на годину.
  • Чоловіки можуть імітувати оргазм не менш майстерно, аніж це роблять жінки.
  • Найважливіший статевий орган у чоловіка – це мозок. Тому сексуальне збудження та оргастичні відчуття у чоловіка залежать від настрою. Він у будь-який момент може втратити ерекцію і навіть з’являються болючі відчуття, якщо щось під час статевого акту щось пішло не так.
  • Статевий член не єдиний орган, який відповідає за збудження та оргазм. Важливо стимулювати ерогенні зони, які у кожного чоловіка свої. Більшості подобається, коли партнерка приділяє увазі соскам, яєчкам, а також області між мошонкою та анусом.
  • Міфом вважається теза, що чоловік турбується насамперед про своє задоволення. Збудження та оргазм посиляться, коли він зрозуміє, що партнерка також отримує задоволення від його дій. Якщо цього не трапляється, настає розчарування та зниження самооцінки.

Підсилити чоловічий оргазм цілком реально. Допоможе масаж лінгама, володіння технікою затримки оргазму, а також використання спеціальних препаратів та пристроїв, які без проблем можна знайти у секс-шопі. Крім того, правильний спосіб життя і регулярні заняття спортом роблять чоловічий організм витривалішим.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також