Чи можна робити пілінг для шкіри навколо очей

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

пилинг

Шкіра навколо очей найбільш тонка і чутлива, тому і підхід у виборі пілінгу для цієї зони має бути ретельним. Розберемося, чому звичайні пілінги для шкіри не підходять.

Пілінг застосовується для відлущування верхнього шару шкіри. При цьому відбувається оновлення і на більш глибоких шарах шкіри, покращуються регенеративні процеси, стимулюється вироблення колагену і еластину. За допомогою пілінгів можна позбутися безлічі проблем, у числі яких сліди від акне, пігментації, шрами і різні зморшки. Але якщо неправильно проводити процедуру, то можна не тільки залишитися з проблемою, але і заробити побічні ефекти, серед яких і опіки. Саме тому, якщо ви вирішили позбутися серйозного дефекту за допомогою пілінгу, зверніться до фахівця. Проводити процедуру пілінгу в зоні очей у домашніх умовах небезпечно.

пилинг для кожи вокруг глаз летом

Показаннями для проведення пілінгу в зоні очей стануть дрібні зморшки, набряки, темні кола і пігментація.

Абразивні пілінги в цій зоні протипоказані, в тому числі і гомажі. Шкіра дуже тонка, і такі засоби приведуть лише до її розтягування. В зоні навколо очей найчастіше використовують кислотні та апаратні пілінги.

Серед апаратних найбільшою популярністю користується лазерний пілінг. При проведенні даної процедури відбувається вплив на всі шари шкіри. Також фахівець може застосовувати лазер в зоні чола і скронь при цьому методі. Після застосування лазерного пілінгу стимулюється вироблення фібробластів, які відповідають за активізацію регенеративних процесів у дермі. Таким чином відбувається помітне зменшення зморшок, поліпшення тургору шкіри, поліпшення її кольору, а також спостерігається помітний ліфтинг-ефект.

пилинг для кожи вокруг глаз для осветления

Хімічні пілінги підбираються суто індивідуально лікарем-косметологом у залежності від проблеми, яку потрібно вирішити. Серед кислот, що найбільш часто використовуються, можна виділити молочну, мигдалеву, гліколієву і ретиноєву. Але це не означає, що будь-який засіб із вмістом цієї кислоти можна використовувати самостійно для проведення процедури пілінгу.

Якщо говорити про домашнє використання пілінгів, то ви такого не знайдете. Найбільш поширеними є доглядальні засоби з мінімальним вмістом кислот, які допомагають відлущувати ороговілий шар шкіри і стимулювати оновлення клітин, виступаючи профілактичним засобом у боротьбі зі зморшками. Але потрібно розуміти, що такі методи не позбавлять повністю вас від зморшок. Для вирішення подібних проблем потрібні більш дієві методи, такі як ін’єкції або апаратні процедури.

какой пилинг подходит для кожи вокруг глаз

Професійні засоби для процедури пілінгу в зоні очей містять меншу кількість кислот, ніж ті, які використовуються для шкіри обличчя. Це пов’язано з тим, що шкіру навколо очей дуже легко обпекти, а ось відновити дуже важко, і швидше за все залишаться сліди від опіку.

Найбільш правильним способом буде своєчасний домашній догляд, який може підібрати ваш косметолог. Чим раніше ви почнете доглядати за шкірою навколо очей, тим довше вона буде протистояти процесам старіння.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також