Дій: топ-5 вправ для схуднення рук

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Намагаєтеся підтягнути м'язи рук? У нас є 5 кращих вправ для схуднення в руках, які можна робити де завгодно.

Минули ті дні, коли ми пропускали вправи для рук через острах, що вони стануть занадто громіздкими як у «качків». Насправді навантаження на руки – це ключ до формування сильного тіла, і, на щастя, не бракує хороших вправ для швидкого схуднення рук, які допоможуть вам досягти поставленої мети.

Погодьтеся, пояснювати, як виконувати ту чи іншу вправу не дуже ефективно. Краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати. Тому ми вибрали кілька тренувань від фітнес-гуру в Instagram, які ви можете зберегти собі, щоб повторювати вправи для схуднення рук з відео.

Віджимання

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от KAYLA ITSINES (@kayla_itsines)

Є різні види віджимань, які допоможуть схуднути в руках, а також зробити м’язи плечей і спини сильнішими і красивішими. Оберіть той варіант, який для вас зручніше за все. Це відмінний варіант для розігріву м’язів всього тіла, який опрацьовує руки, плечі і спину. Якщо бракує часу проводити повноцінні тренування, робіть подібні віджимання кожен день, щоб руки були стрункими і підтягнутими.

Вправи для схуднення рук з гантелями

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alexia Clark (@alexia_clark)

Це тренування від фітнес-тренерки Алексії Кларк допоможе швидко привести в форму руки. Не обов’язково брати відразу велику вагу (та й в принципі дівчатам велика вагу ні до чого, якщо вони не займаються спортом професійно). Почніть з 1 – 2-х кілограмів. Перша вправа з підйомом гантелей вгору варто виконувати 6-8 разів на кожну сторону. Важливо весь час тримати прес у напрузі. Потім переходьте з підйомом і зведенням рук, зробіть 12 повторень. Далі – вправа на задні дельти, м’язи спини і плечей. Упріться в лавку, візьміть в одну руку гантель і відводьте лікоть назад, і так 12 разів. Цей рух відмінно опрацьовує грудний відділ, так ви отримаєте подвійну вигоду від його виконання. Виконуйте всі вправи для схуднення рук по колу 3-4 підходи.

читайте також

Слайдери

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kirk Myers (Keherjot Sing)€ (@kirkmyersfitness)

Вправу можна робити з рушниками, якщо у вас немає спеціальної дошки. Встаньте в планку на колінах, під кожну долоню помістіть рушник. Відсувайте по черзі руки від себе до положення паралельного підлозі і повертайтеся назад. Зробіть по 20 повторень в 3 підходи.

Вправи для схуднення рук з гумками

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от MADDIE (@madfit.ig)

Фітнес-тренерка з Instagram показала, як влаштувати тренування для схуднення рук вдома з одним пристосуванням – еспандером. Під час вправ з гумками задіяні м’язи не тільки рук, а й плечей, і спини, і преса. Перше рух – розведення рук. Візьміть гумку і розводьте руки, зводячи при цьому лопатки. Тримайте прес напруженим. Повторіть 15-20 разів. Потім – підйоми рук. Встаньте ногами на гумку, руками візьміться з кожного кінця еспандера, зігніть ноги в колінах і нахиліть корпус трохи вниз. Піднімайте руки, зігнуті в ліктях, 20 разів. Після цього, протягніть стопи в гумку і станьте на неї, зворотний бік візьміть в руки. Піднімайте прямі руки до рівня очей 20 разів, щоб добре пропрацювати м’язи плечей і передпліч. Після – майже так само, але руки потрібно піднімати вище голови, згинаючи їх в ліктях, коли опускаєте в початкове положення. Остання вправа: тримайте гумку так само, як і тримали, але тепер просто згинайте руки в ліктях, піднімаючи їх на рівень грудей.

Вправи для схуднення рук в тренажерному залі

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alexia Clark (@alexia_clark)

Додайте ці дві вправи в своє звичайне тренування в залі, щоб руки були худими і підтягнутими. Встановіть свій таймер на 10 хвилин з нагадуваннями через хвилину. В ідеалі за хвилину виконувати 10 повторень з жимом, а в решту хвилини – удари по плечу з планки на прямих руках! Після закінчення 10 хвилин у вас буде 100 повторів жиму і величезна кількість планок.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також