Для чого потрібен праймер для вій і як його використовувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Щоб макіяж ліг ідеально, важливо ретельно підготуватися до його нанесення за допомогою праймера. Це правило стосується не лише шкіри, але й вій також. Тому обов’язково ознайомтеся з тим, що таке праймер для вій і як його правильно використовувати.

Довгі, густі та об’ємні вії — те, що робить макіяж воістину розкішним, а самооцінку — вищою. Однак досягти такого ефекту не завжди вдається навіть за допомогою найкращої туші. Тому виробники придумали праймер для вій — засіб, що доглядає за віями та готує їх до нанесення декоративної косметики. Зазвичай праймери мають таке ж пакування, як і туш. Використовуються теж ідентично: їх потрібно нанести на вії від коренів до кінчиків, роблячи зигзагоподібні рухи щіточкою. Почекавши 30 секунд, можна переходити до наступного етапу — фарбування. 

Для чого потрібен праймер для вій

Основне призначення праймера — підготувати вії до нанесення туші. Спеціальні формули знежирюють волосинки та розгладжують їхню поверхню, щоб туш лягала рівномірно, не збиралася в грудочки, не осипалася, а макіяж тримався ідеально якомога довше. На ринку є також праймери, що наповнюють волосинки, роблять їх товстішими та об’ємнішими, а погляд більш виразним. Можна також знайти варіанти праймерів із мікроволосинками у складі, що лягають на ваші власні вії та подовжують їх.

Праймери бувають різних відтінів та текстур: від прозорого гелю до білого, бежевого, рожевого чи яскраво-синього крему. Кольорові основи мають досить самобутній вигляд, тож використовувати їх можна і без туші. У деяких виробників, наприклад, в L’Oreal та Revitalash також можна знайти засоби 2 в 1, які об’єднують праймер і чорну туш. Такі варіанти зручні для тих, хто любить мінімалістичні косметички і швидкий макіяж.

Праймер зазвичай виконує ще й доглядальні функції: зміцнює, ущільнює та захищає від ламкості. За це відповідають доглядальні компоненти в складі, такі як пептиди, біотин, а також натуральні олії та вітаміни. Багато брендів об’єднують в одну формулу сироватки для вій і праймери. Так, коктейлі з живильних компонентів роблять вії міцнішими, надають їм природного об’єму й додатково стимулюють ріст. Такі варіанти можна знайти в Dior та Marc Jacobs Beauty. Їх, до речі, можна використовувати не лише безпосередньо перед макіяжем, але й замість нього, або ж наносити на ніч. Кілька тижнів процедур — і ваші вії довші, міцніші та мають більш насичений природний відтінок.

Dior, Triple-action Lash Primer-serum, 820 грн

Nyx, On The Rise Lash Booster, 299 грн

Marc Jacobs Beauty, Epoc Lash Primer, 750 грн

Lancôme, Cils Booster XL Super-Enhancing Mascara Primer, 756 грн

Smashbox, Photo Finish Lash Primer, 670 грн

Подписывайтесь на наш Instagram и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також