Догляд за віями восени: корисні поради та правила

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Догляд за віями восени: корисні поради та правила

Як правильно доглядати за віями восени і підготувати їх до майбутніх зимових холодів, розповідає редакція Beauty HUB.

Головне завдання вій – захищати очі від попадання пилу і бруду, тому вони першими страждають від впливу довкілля. У літню пору їм доводиться особливо несолодко: спекотне сонце обпалює їх своїми променями, через що вії слабшають і втрачають багато пігменту.

Саме тому з настанням осені їм потрібно приділити більше уваги, адже до нестабільного стану організму через перехід від теплої пори року до холодної часто додається стрес і сезонний авітаміноз. Все це також може негативно позначатися на стані вій – вони стають тоншими і можуть почати випадати. Щоб цього не сталося, важливо забезпечити їм грамотний догляд. Ми виділили сім важливих правил.

Догляд за віями восени: корисні поради та правила

Правильне очищення

Будь-який догляд за віями починається з очищення. На ніч їм необхідно дати відпочити, тому використовуйте засоби для демакіяжу (молочко, лосьйон, міцелярний розчин). Змочіть ватяний диск у рідині та прикладіть його до вій, аби змити туш. В жодному разі не тріть очі й не намагайтеся видалити її за допомогою звичайної води і мила, оскільки це може завдати шкоди і без того ослабленим віям.

Живлення оліями

Додайте в догляд за віями натуральні олії. Давно відомо, що вони прекрасно живлять волоски, сприяють зміцненню і прискорення їхній зростання. Головне – підібрати свою олію. Універсальними для профілактики ламкості і випадання вій вважаються рицинова і мигдальна олії, для догляду та відновлення структури волосків можна вибрати обліпихову, а для густоти і обсягу – оливкову. Більше про олії для догляду за віями і правилах використання ми розповіли тут.

Догляд за віями восени: корисні поради та правила

Відновлювальні засоби

Зробити вії міцніше й густіше також допоможуть спеціальні засоби для зміцнення і зростання вій. Сьогодні б’юті-бренди пропонують широкий вибір такої продукції, це можуть бути кондиціонери, сироватки, тоніки, косметичні олії. Використовувати подібні засоби рекомендується курсом протягом 2-3 місяців. Наносити їх потрібно уздовж лінії росту нижніх і верхніх вій, як правило, двічі на день. Але більш чітку інструкцію із застосування дасть виробник.

Масаж повік

Ще один спосіб зміцнити вії в домашніх умовах – проводити регулярний масаж повік і війкового краю. Робити його потрібно легкими рухами подушечок пальців навколо очей протягом 30 секунд не менше 3-4 разів на тиждень. Масаж допомагає розслабитися і покращує кровообіг, тим самим відновлюючи обмінні процеси, завдяки чому волоски стають міцнішими і щільнішими, активізується їх зростання. Процедуру можна виконувати поверх невеликої кількості олії, нанесеної на повіки і лінію вій.

Догляд за віями восени: корисні поради та правила

Туш-догляд

Домогтися ефекту довгих, густих і пишних вій допоможе туш з цілющими властивостями, яка стане альтернативою сироватки і олій в осінній період. Вибирайте формулу на основі вітамінів і цінних компонентів, що забезпечують віям комплексний догляд – від зволоження і запобігання сухості до захисту від випадання і негативного зовнішнього впливу. Зазвичай така туш має легку безбарвну текстуру, і її можна наносити під декоративну туш.

Салонні процедури

Хочете «змахувати віями і злітати»? Тоді подумайте про такі процедури, як нарощування і ламінування вій. Перша позбавить вас від необхідності користуватися тушшю щодня, друга допоможе поліпшити вигляд рідних вій. Обидві процедури тимчасові (ефект 3-5 тижнів), й у кожної є свої плюси. З нарощеними віями можна не боятися вологи і зіпсованого осіннім дощем макіяжу, а ламінування допоможе віям відновитися і зміцнитися, зробить їх довгими, вигнутими і з насиченим кольором, оскільки до складу засобів для проведення процедури входить комплекс корисних активних компонентів (кератин, рицинова олія, D -пантенол, рослинні екстракти).

Догляд за віями восени: корисні поради та правила 

Додаткові поради

Говорячи про догляд за віями не тільки восени, а й цілий рік, важливу роль також відіграє якість косметики, якою ви користуєтеся. Не забувайте перевіряти термін придатності декоративних і доглядальних засобів, адже іноді саме прострочена туш, тіні або олівець для повік можуть стати причиною ослаблення і випадання вій. Для чутливих очей і під час носіння контактних лінз обов’язково вибирайте гіпоалергенні формули, схвалені офтальмологами і дерматологами.

Якщо ви не можете виявити причину поганого стану вій самостійно, знайдіть у своєму розкладі час для візиту до фахівця – дерматолога і трихолога. Можливо, це спричинено проблемами зі здоров’ям (нестачею вітамінів, стресом, гормональним порушенням, алергічною реакцією або медикаментозним лікуванням), і в цьому випадку без консультації лікаря не обійтися. Він  призначить необхідні аналізи і на підставі результатів підбере відповідний вітамінний комплекс для заповнення всіх необхідних речовин в організмі, і тоді ваші вії будуть рости швидше і міцніше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також