Дослідження: жінки, які вважають себе гарними, рідше страждають від стресу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Дослідження: жінки, які вважають себе гарними, рідше страждають від стресу

До свого 135-річчя компанія Avon підготувала дослідження про місце краси в житті українки у 2021 році.

Шлях становлення Avon – від однієї бізнес-леді-новаторки до п’яти мільйонів представників у 50 країнах по всьому світу. Усі 135 років Avon надихає і підтримує жінок, заохочує їх змінюватися на краще. Представники компанії мають можливість будувати свій бізнес, працювати за індивідуальним графіком і у власному ритмі. 

Велику увагу Avon приділяє також програмам з корпоративної соціальної відповідальності. За роки існування компанія пожертвувала на ініціативи, що стосуються боротьби з гендерним насильством та раком молочної залози, $1,1 млрд у світі.

До ювілею компанії Avon (Україна) провела дослідження, предметом якого стали українські жінки*. Це вже друга хвиля дослідження, покликана у динаміці з’ясувати, як змінилося життя українських жінок з огляду на пандемію. Перше дослідження було проведене в 2020 році** і втілилося в серію інфографік про сучасну українку та її відносини з суспільством, сім’єю, роботою, собою та у низці соціальних проєктів.

Що стосується краси співвітчизниць, то, згідно із отриманими даними, гарними себе вважають 68% респонденток (оцінюють свою красу на 7-10 балів за 10-бальною шкалою). Це трохи більше, аніж у 2020 році, тоді красивими себе вважали 64% українок. До слова, на 10 балів себе оцінюють лише 15% жінок. Оцінка краси є найвищою серед представниць вікової групи 35-44 років, жительок Києва та великих міст з населенням понад 500 тис. осіб. 

Дослідження: жінки, які вважають себе гарними, рідше страждають від стресу

До цікавих інсайтів дослідження можна віднести той факт, що жінки, котрі вважають себе гарними, значно менше піддаються стресу. А отже, мають щасливіше і якісніше життя. 

Для того, аби відчути себе гарними, більшості жінок бракує фінансових можливостей, заважає зайва вага і вікові зміни. Ці ж причини потрапили до ТОП-3 і торік. Але в цьому році питання фінансових можливостей стало більш актуальним та вийшло на перше місце. До необхідного мінімуму, щоб відчувати себе красивою, на думку українок, входить щоденний догляд за волоссям, манікюр, харчування, особиста гігієна та одяг. 

Протягом останнього року українки стали приділяти собі більше часу, робити манікюр і педикюр у салоні, користуватися доглядовою косметикою. Цікаво, що попри цю тенденцію, витрати на красу загалом зменшилися. Приміром, жінки стали більше економити на користуванні декоративною косметикою та на відвідуванні доглядових процедур за тілом/обличчям/волоссям в салоні. 

Відчути себе красивою, а отже, щасливішою, допомагає продукція компанії AVON. За останні три роки компанія завоювала понад 300 нагород на світовому рівні, бренд щосекунди продає три помади та сім флаконів парфумів. Протягом вже 135 років міжнародна компанія працює над тим, аби краса стала доступною кожній жінці у світі.

#watchmenow #осьщояможу

* Дослідницька компанія Gradus на замовлення Avon у вересні 2021 року провела Всеукраїнське дослідження жінок, щоб дослідити динаміку змін в житті української жінки. В опитуванні взяли участь 800 респонденток — жінок 18—65 років з міст України з населенням 50 тис.+, окрім АР Крим та району проведення ООС. 

** Компанія Kantar на замовлення Avon у липні 2020 року провела Всеукраїнське дослідження жінок, щоб визначити найвагоміші можливості й перепони для українок і допомогти їм. В опитуванні взяли участь 1000 респонденток — жінок 18—65 років з міст України з населенням 50 тис.+, окрім АР Крим та району проведення ООС.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також