Дивитися всім: найбільш очікувані серіали Netflix 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ми зібрали в одному матеріалі всі найгучніші серіали, які стрімінговий гігант Netflix збирається випустити 2021 року. Зізнаємося чесно і стисло: нам точно буде що подивитися найближчі 12 місяців!

«Емілі в Парижі», II сезон

Як ми вже знаємо, творці продовжили серіал «Емілі в Парижі» на другий сезон. Чим порадують нові серії, поки сказати складно. Продюсер і режисер серіалу Даррен Стар зізнавався, що у нього є кілька ідей: «Ми кинемо виклик американському світогляду. У нас, безумовно, є багато місць, куди можна піти». Також він підкреслив, що Емілі підросте в культурному плані й стане більш усвідомленою дівчиною. Що ж, з нетерпінням чекаємо продовження.

«Сестра Ретчед», II сезон

Оскільки серіал «Сестра Ретчед» став одним з найпопулярніших у 2020 році, знімання його продовження були неминучі. Стильний фільм жахів про медсестру Мілдред Ретчед, яка не зупиняється ні перед чим на шляху до своїх цілей і майстерно маніпулює людьми, обіцяє радувати новими хитросплетіннями сюжету. Зі слів Сари Полсон, яка і зіграла головну роль, у другому сезони ми дізнаємося, які наслідки мали всі злочини сестри Ретчед.

«Крізь сніг», II сезон

Серіал про суспільство, яке живе в постапокаліптичному світі в межах одного єдиного поїзда, отримав своє продовження. Несподівана поява нових героїв наприкінці першого сезону вселяє надію в серця одних пасажирів і страх в серця інших. Чи поставить новий уряд хрест на класовій війні та до чого призведе чергова революція? Всі відповіді ми отримаємо вже наприкінці січня.

«Статеве виховання», III сезон

Комедійний серіал, який так припав до душі багатьом глядачам, знову з’явиться на малих екранах. Третій сезон обіцяє познайомити нас із новими персонажами, які зроблять серіал ще більш смішним і цікавим. Нову директорку школи зіграє Джемайма Керк, а роль Пітера, більш успішного старшого брата директорки Гроффа, дісталася зірці фільмів про Гаррі Поттера Джейсону Айзексу.

«Відьмак», II сезон

Шанувальники «Відьмака» можуть радіти, адже вже цього року Netflix обіцяє нас порадувати другим сезоном. Шоураннер серіалу Лорен Хіссрич повідомляла, що попри протести фанатів, новий сезон буде ще більш інклюзивним та відкритим для персонажів нетрадиційної орієнтації, темношкірих акторів і трансгендерів.

«Вигадуючи Анну»

В основі сюжету нового серіалу Netflix лежить реальна історія про шахрайку Анну Делвой, яка зуміла обвести навколо пальця всю нью-йоркську еліту. Дівчина представлялася впливовим людям мільйонеркою з Німеччини й обманом змушувала їх платити за всі свої примхи. Головну роль виконує актриса Джулія Гарнер, відома за серіалом «Озарк».

изобретая анну

«Вулиця Світлячків»

Для стрімінгового сервісу Netflix відомий роман Крістін Ханни «Вулицю Світлячків» екранізувала Меггі Фрідман. За сюжетом дві жінки протягом трьох десятиліть залишаються нерозлучними подругами. Кейт Маларкі – замкнута і скромна, завжди була в тіні енергійної журналістки Таллі Харт, що не заважало їх дружбу, яка витримала багато випробувань.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також