Дженніфер Еністон ділиться секретом блискучого волосся

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Розкішні локони з природним блиском давно стали візитівкою американської акторки Дженніфер Еністон. За словами зірки, такого вигляду її волоссю надає одна доступна всім процедура.

Ще за часів «Друзів» Дженніфер Еністон отримала цілком заслужену славу золотоволосої красуні. Зрештою, і сьогодні після кожного світського виходу фото б’юті-образів зірки розлітаються глянцями і топовими сторінками соцмереж. Акцент завжди на одному — розкішній зачісці. Основа стилю Дженніфер базується на лаконічності та елегантності: ідеальна стрижка каскадом від її улюбленого зіркового перукаря Кріса Макміллана, золотистий блонд і, звісно, розкішні, блискучі та здорові локони. Безпрограшний набір, що зробить будь-який образ бездоганним.

Нещодавно Дженніфер Еністон зізналася, що її волосся від природи завжди було неслухняним і непіддатливим до укладок, адже від природи воно хвилясте й пухнасте. Для того, аби розв’язати цю проблему й подарувати локонам здоровий блиск, зірка періодично робить кератинове випрямлення волосся. Саме ця процедура примушує її локони бути більш слухняними та піддатливим до різноманітних укладок. Також кератинування покращує текстуру пасом, роблячи їх більш об’ємними на вигляд.

Суть процедури кератинового випрямлення волосся полягає в тому, що пасма насичують рідким кератином для створення захисного шару. Кератин — це структурний білок, який міститься у волосинах і забезпечує їм щільність та наповненість. Природний кератин наших пасом під дією зовнішніх факторів часто руйнується, а під час салонної процедури його повертають волоссю. Відтак, спеціальний засіб, збагачений ідентичним до природного кератином, огортає кожну волосинку захисним шаром. Завдяки цьому структура волосин покращується і стає більш цупкою. Як результат, волосся стає більш сильним та стійким до впливу зовнішніх факторів і не ламається навіть при складних стрижках. Про поняття «посічені кінчики» клієнти після кератинування також зазвичай забувають, бо процедура намертво закриває кутикулу й не дає волоссю пушитись. Власне, завдяки цьому локони й набувають більш охайного вигляду та здорового блиску.

Дженніфер Еністон говорить про те, що така процедура дозволяє їй нечувану серед зірок розкіш: просто помити голову й лишити волосся у спокої, нехай висихає природним чином. Без годинної укладки і стайлінгових засобів воно набуває природного блиску та об’єму. У випадку, якщо потрібно зробити брашинг або сформувати локони, після кератинування це відбувається набагато легше. Локони стають більш м’якими та еластичними, тому працювати з ними значно легше.

Еністон поділилася з публікою, що робить процедуру кератинового випрямлення волосся кожних два або три місяці вже протягом практично десяти років. За цей час, звісно, не обійшлося й без плачевного досвіду. У 2013-у, коли кератинування ще не було настільки популярною і відточеною процедурою, Дженніфер пошкодили структуру волосин. Після цього вона обирає програми догляду, що не містять формальдегіду, й завжди уточнює у майстрів склад засобів, які їй планують наносити на волосся. На її думку, засоби на основі натуральних компонентів діють не гірше, але і зводять до мінімуму ймовірність побічних ефектів.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також