Event: б’юті-бранч Oksi G в ресторані «Руккола»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

9 вересня в італійському ресторані для друзів «Руккола», відбувся авторський бранч співачки, блогерки, мотиваторки і фітнес-тренерки OKSI G. Захід був присвячений темі б'юті, оскільки співпав з Міжнародним днем краси.

Днями редакція Beauty HUB трохи відволіклася від робочих буднів і відвідала авторський бранч співачки і Instagram-блогерки OKSI G. На зустрічі OKSI ділилася з нами своїми секретами краси, розповідала про унікальність свого спортивного проєкту Energy G і про те, як змогла своїми знаннями і прикладом закохати в спорт багатьох дівчат.

Energy G – це перший проєкт в Україні, який об’єднує тренування на свіжому повітрі і фітнес-сніданки в зірковій компанії. Він стартував на початку літа, в період карантину, і став тим самим чарівним поштовхом для великої кількості людей, яким не вистачало мотивації і бажання почати робити своє тіло здоровим і привабливим.

На бранчі зібралося багато красивих дівчат з різних сфер бізнесу, відомі блогерки, модні дизайнерки, власниці студій краси і брендів одягу, теле- і радіоведучі, журналісти та інші публічні люди. Дрес-код бранча був Bella Donna і червона помада.

Всі гості пішли з відмінним настроєм і подарунками від Nashi Argan (набір для догляду за волоссям) і Duo Life (питний колаген для еластичності і пружності шкіри, краси нігтів і волосся).

Проте найголовніше – на бранчі панувала атмосфера щастя, дружелюбності і, звичайно ж, краси. Все це стало можливим завдяки відмінній жіночій компанії і гостинному ресторану італійської кухні «Руккола», який вміє робити зустрічі не тільки дуже смачними, а й неймовірно красивими!

Фото: Лідія Тропман

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також