Фази Місяця в грудні 2021 року

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Фази Місяця в грудні 2021 року

Календар місячних фаз на грудень 2021 року показує сприятливі дні для старту нових справ, а також попереджає про енергетично негативні періоди. Чого чекати від останнього місяця року, читайте у матеріалі Beauty HUB.

Залежно від того, у якій фазі знаходиться Місяць, астрологи дають рекомендації якими видами діяльності й коли найкраще займатися.

Останній місяць 2021 року принесе багато сприятливих днів для робочої діяльності, а також періоди, які чудово підходять для підбивання підсумків і планування подорожей. Редакція Beauty HUB пропонує ознайомитися з календарем місячних фаз і відповідно до нього вдало спланувати останні дні року.

1 грудня 2021 року — середа

Фаза місяця убутний Місяць, Місяць у Терезах

Астрологи рекомендують перший день грудня присвятити завершенню початих або спланованих у листопаді справ. Поки ви не доведете до логічного завершення всі проєкти й не розв’яжете проблеми, може бути як морально, так і фізично складно взятися за щось нове.

2 грудня 2021 року — четвер

Фаза місяця убутний Місяць, Місяць у Скорпіоні

День, коли Місяць входить у знак зодіаку Скорпіон — дуже сприятливий для прийняття відповідальних рішень, складення планів і продумування стратегій. Небесні тіла допоможуть вам сконцентруватися на важливому.

3 грудня 2021 року — п’ятниця

Фаза місяця убутний Місяць, Місяць у Скорпіоні

Останній день убутного місяця ідеальний для підбивання підсумків. Можете проаналізувати свої досягнення на роботі за останній місяць, чи, зрештою, подумати, наскільки продуктивно ви провели цей робочий тиждень.

4 грудня 2021 року — субота

Фаза місяця новий Місяць, Місяць у Стрільці

День напередодні нового Місяця сприятливий для складання планів. Однак думайте не лише про кінцеву точку, але і про шлях, яким ви йтимете до неї.

5 грудня 2021 року — неділя

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Стрільці

Перший день висхідного Місяця — один із найсприятливіших днів у місяці для робочої активності. Справи, зроблені сьогодні, обов’язково принесуть плоди в тому випадку, якщо ви виконаєте їх на совість.

6 грудня 2021 року — понеділок

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Козерогу

Місячний календар не рекомендує сьогодні вести переговори, які стосуються грошей, а також проводити фінансові операції. У дні, коли Місяць у Козерогу, є ризик зазнати збитків.

7 грудня 2021 року — вівторок

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Козерогу

З погляду астрології, сьогодні не найкращий день для розв’язання стратегічних робочих питань, фінансових операцій та переговорів. У цей день можуть виникнути дивні збіги обставин.

8 грудня 2021 року — середа

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Водолії

Сьогодні вдалий день для творчої та організаційної діяльності. Якщо ви давно думали про те, щоб провести конференцію, влаштувати навчання, тімбілдинг чи записатися на заходи такого типу, — саме час зайнятися цим питанням.

9 грудня 2021 року — четвер

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Водолії

Є ризики зустрітися з негативним впливом зовнішніх факторів. Пережити цей день без особливих пригод допоможе лише ретельна підготовка, чіткий план і готовність оперативно приймати рішення.

10 грудня 2021 року — п’ятниця

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Рибах

Шостий місячний день, який у грудні випадає на 10 число, астрологи називають одним із найбільш сприятливих. Сьогодні ви можете зустріти цікавих людей і отримати заманливі пропозиції. День обов’язково увінчається успіхом, якщо ви будете відкритим до нового!

Фази Місяця в грудні 2021 року

читайте також

11 грудня 2021 року — субота

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Рибах

Особливу користь сьогодні принесе якісний відпочинок. Релакс—процедура або вечеря в затишній компанії допоможе перезавантажити тіло й розум, набратися сил і по—новому подивитися на важливі речі.

12 грудня 2021 року — неділя

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць в Овні

Час, коли місяць в Овні, астрологи називають турбулентним періодом: плани можуть зірватися, а настрій зіпсуватися. Єдина порада: у будь—якій ситуації зберігайте спокій.

13 грудня 2021 року — понеділок

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць в Овні

Важливі переговори та ділові зустрічі — не найкращий план на цей день. Сьогодні висока ймовірність конфліктів і непорозумінь, тож плануйте свій час так, щоб мінімально контактувати з людьми.

14 грудня 2021 року — вівторок

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Тельці

Сьогодні астрологи радять дослухатися до своєї інтуїції. Вона може вам підказати багато важливих речей. У вас з’явиться хороша можливість поглянути на все абсолютно з іншої точки зору і виявити щось раніше втрачене з поля зору.

15 грудня 2021 року — середа

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Тельці

Фаза Місяця сприятлива для проведення фінансових операцій і вирішення справ, пов’язаних із юриспруденцією. Вкладення в матеріальні речі чи освітні проєкти повністю виправдають себе і призведуть до збільшення вашого доходу.

16 грудня 2021 року — четвер

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Тельці

Сьогоднішній день сприятливий для справ, які потребують інтелектуальної активності і креативного підходу. Не бійтеся говорити про гроші і ставити цілі, пов’язані з фінансами.

17 грудня 2021 року — п’ятниця

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Близнюках

Період, коли Місяць знаходиться в Близнюках, сприятливий для виконання справ, що потребують оперативної реакції або швидкого збору інформації. А от із концентрацією можуть бути проблеми, тому зведення звітів і виконання підрахунків перенесіть на інший день.

18 грудня 2021 року — субота

Фаза місяця висхідний Місяць, Місяць у Близнюках

Цей день ідеально підійде для зміцнення стосунків з родичами. Влаштуйте сімейний обід і обміняйтеся позитивною енергетикою з рідними людьми. Це точно піде вам на користь. 

19 грудня 2021 року — неділя

Фаза місяця — повний Місяць, Місяць у Близнюках

Астрологи стверджують, що 19 грудня — день, заряджений на енергійні та динамічні справи: продумайте новий проєкт, навчання чомусь новому або придбайте інструменти, що знадобляться для роботи.

20 грудня 2021 року — понеділок

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Раку

Час, коли Місяць знаходиться в Раку, ідеально підходить для рутини. Постарайтесь виконати всі «висячі» справи: купити все необхідне для дому чи для себе, оплатити рахунки за комунальні послуги і відвезти на техогляд автівку.

Фази Місяця в грудні 2021 року

читайте також

21 грудня 2021 року — вівторок

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Раку

За словами астрологів, у дні, коли Місяць у Раку, підвищується емоційна чутливість. Навіть найменший жест турботи, зроблений у цей день, допоможе налагодити стосунки з важливими людьми. І водночас одна нетактовна фраза — заплямувати вашу репутацію.

22 грудня 2021 року — середа

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Леві

Місяць у Леві допоможе в реалізації відповідальних проєктів і налагодженні співпраці з важливими для вас людьми. Водночас цей же знак зодіаку може спричинити бажання організувати авантюру, тож фільтруйте свої бажання й дії.

23 грудня 2021 року — четвер

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Леві

Сьогодні остерігайтеся агресії. Вона може полонити як вас, так і ваших рідних. Щоб не зіпсувати ні стосунки з близькими, ні настрій собі, проведіть вільний час на самоті, займаючись фізичною активністю.

24 грудня 2021 року — п’ятниця

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Діві

20 місячний день, який випадає на сьогодні, сприятливий для процедур, спрямованих на очищення думок і тіла. Завершіть робочий тиждень медитацією, сеансом йоги або фастінгом. Це допоможе відкинути зайві турботи і сконцентруватися на справді важливих справах.

25 грудня 2021 року — субота

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Діві

Сьогодні сприятливий час зайнятися фізичною активністю. Подорож, тренування чи просто генеральне прибирання в помешканні подарують особливу користь організму, а вам — заряд енергії й бадьорості.

26 грудня 2021 року — неділя

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Діві

Згідно з місячним календарем на грудень 2021, тиждень можна завершити аналізом виконаних справ та переосмисленням життєвого досвіду. Бажано робити це з вашим партнером або рідними.

27 грудня 2021 року — понеділок

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Терезах

Терези — знак зодіаку, під впливом якого ви можете поринути в сумніви і вагання. З одного боку, це добре, адже вони дозволять прийняти зважені рішення. З іншого, не дозволяйте собі заплутатися у власних думках.

28 грудня 2021 року — вівторок

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Терезах

Сьогодні важливо сконцентруватися на буденних справах, а от нові починання можна відкласти на декілька днів. Місячна фаза сьогодні може відвести вас у бік інфантильності.

29 грудня 2021 року — середа

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Скорпіоні

Сьогоднішній день подарує вам високий рівень самокритичності. Це допоможе проаналізувати поточні справи та проєкти, виявити слабкі сторони й зайнятися здобуттям необхідних навичок.

30 грудня 2021 року — четвер

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Скорпіоні

Сьогодні вдалий день для самоаналізу. Якщо у вашому житті є сфери, які просідають, подумайте над тим, що ви робите неправильно і як це можна виправити.

31 грудня 2021 року — п’ятниця

Фаза місяця — убутний Місяць, Місяць у Стрільці

Останній день року буде сприятливим для енергійних справ. Якщо постараєтеся, ви маєте всі шанси вдало закрити місяць і автоматично 2021 рік!

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також