Ретроградні планети в грудні 2021 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградні планети в грудні 2021 року: коли чекати й що планувати

Редакція Beauty HUB традиційно дізналася, які планети будуть ретроградними в грудні 2021 року і як зворотний рух вплине на наше життя.

Ретроградність планет — явище неоднозначне. Час від часу деякі планети змінюють швидкість свого звичайного руху, починаючи значно випереджати сусідів. Якщо спостерігати за цим явищем із Землі, то створюється ефект, ніби планета збилася зі шляху й почала рухатися у зворотний бік. Таке видовище й називають ретроградністю. Насправді руху назад не існує й це просто оптична ілюзія, але все ж вона порушує гармонію Сонячної системи і значно впливає на безліч процесів. Саме тому астрологи рекомендують слідкувати за цим явищем і коригувати свої плани відповідно до швидкості руху планет. На думку фахівців, це може сильно допомогти нам у реалізації багатьох планів і вберегти від негараздів.

Так само, як і ми до кінця року завершуємо всі важливі справи й закриваємо хвости, планети в Сонячній системі виходять із ретроградності й поступово повертаються в директну фазу. Упродовж грудня й до початку січня у зворотному напрямку рухатиметься Уран, а наприкінці місяця увійде в ретроградний стан Венера й перебуватиме в ньому понад місяць.

Ретроградний Уран у грудні 2021

(з 20 жовтня по 8 січня 2022 року)

Ретроградні планети в грудні 2021 року: коли чекати й що планувати

Уран астрологи асоціюють зі змінами, інноваціями, передбаченням і майбутнім.

Уран перебуває в нетиповому положенні вже понад один місяць. За цей час багато хто з нас встиг пристосуватися до ретроградності цієї планети, тому в останній місяць року вона б не мала завдавати особливої шкоди. Зворотний рух Урану асоціюють із загостренням інтуїції, прагненням до змін і незалежності. Астрологи стверджують, що увесь період ретроградності цієї планети дуже сприятливий для того, аби переоцінити власне життя, відкинути все неактуальне, застаріле, позбутися непотрібного вантажу з минулого. Уран нетипово рухатиметься до 8 січня, і цей період можна чудово використати для того, аби увійти в новий 2022 рік із новими принципами, людьми та цілями і змінити своє життя на краще.

У період ретроградності Урану легко втратити над собою контроль. Тому впродовж усього листопада й  у наступні декілька місяців важливо дотримуватися планів і не робити необдуманих вчинків.

читайте також

Ретроградна Венера в грудні 2021 року

(з 19 грудня по 29 січня 2022 року)

Ретроградні планети в грудні 2021 року: коли чекати й що планувати

Наприкінці року — 19 грудня — у ретроградне положення увійде Венера й перебуватиме в ньому вже до 2022 року. Згідно з коментарями багатьох астрологів, Венера є символом почуттів, любові та взаєморозуміння між людьми. У період її ретроградності можуть виникати конфлікти чи розбіжності між рідними, спалахувати ревнощі та непорозуміння в парах. Тому в цей час не варто заводити нові близькі стосунки, вирушати в романтичні поїздки чи переходити на нові етапи спілкування з коханими.

На думку астрологів, ретроградна Венера може допомогти завершити стосунки з людьми, до яких у вас більше немає теплих почуттів та емоційної прив’язаності. Це може стати ще одним пунктом у списку справ, які важливо зробити до завершення поточного року.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також