Фейсбілдинг: чи можна схуднути в обличчі за допомогою вправ

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Що таке фейсбілдинг зрозуміло з назви, але як ця методика працює й чи працює взагалі? Редакція Beauty HUB дізналася все про популярну методику для схуднення обличчя!

Шлях жінки до вічної молодості й краси − тернистий. Ми багато чим готові пожертвувати за пляшечку з еліксиром краси. Але, його, на жаль, немає. Проте, якийсь час тому придумали фейсбілдинг, що здатний підтягнути м’язи на обличчі, може допомогти схуднути в обличчі та візуально позбавити вас кількох років.

Розповімо, що таке фейсбілдинг, чим і кому допомагає гімнастика для обличчя, які вправи для обличчя найкорисніші, як фейсбілдинг допомагає швидко схуднути в обличчі.

Що таке фейсбілдинг

У людини на обличчі 57 м’язів, що також потребують тренування, як і прес із біцепсами. Без регулярних вправ вони можуть втратити тонус, через що контур обличчя «розпливеться», з’являються зморшки та брилі на щоках.

Фейсбілдинг − це спеціально розроблені вправи для обличчя, що допомагають задіяти кожен із лицьових м’язів. Ця методика допомагає повернути їм тонус, скорегувати овал обличчя та помолодшати на кілька років. Але чи може ця гімнастика допомогти схуднути в обличчі й отримати вилиці, як у супермоделей?

На головні питання про принцип дії та користь фейсбілдинга відповіла Євгенія Баглик, авторка методики лицьових тренувань, засновниця Jenya Baglyk Face School, авторка книги «Фейсбілдинг: краса й молодість обличчя».

Євгенія Баглик
− Чи можна схуднути в обличчі за допомогою фейсбілдинга?

− Завдяки вправам м’язи обличчя зміцнюються та підтягують за собою сусідні тканини (жировий прошарок, сполучну тканину, шкіру). Таким чином, обличчя виглядає скульптурним, риси стають чіткішими й виразними. Якщо жирового прошарку дуже багато, то для того, щоб його зменшити, вправи варто робити в більш швидкому темпі.

− Які ще переваги вправ для обличчя, крім схуднення? Чим фейсбілдинг корисний для шкіри?

− Відразу хочу сказати, що моя методика є абсолютно безпечною, тому що те місце, де м’яз кріпиться до шкіри, фіксується руками, й, коли під час вправ м’яз скорочується, зморшки вже не утворюються.

За рахунок спеціальних вправ м’язи обличчя зміцнюються й набувають об’єму, тому обличчя молодіє, поліпшується його колір і стан шкіри; зморшки й заломи поступово розгладжуються; овал обличчя підтягується.

− Як часто потрібно займатися й по скільки хвилин, щоб були помітні результати?

− Виконання комплексу вправ забирає в середньому 30 хвилин на день. Я рекомендую займатися перші два місяці щодня, далі через день. Перші результати видно вже через 2 тижні. Поліпшується стан і колір шкіри, відчувається тонус у м’язах. Глибокі ж зміни обличчя відбуваються на 2−3 місяці занять. Для збереження результатів і запобігання виникнення нових зморшок, займатися необхідно завжди.

− Чи впливає вік на результати занять?

− Людям у віці понад 50 років доведеться почекати результатів занять трохи довше, тому що до цього з обличчям нічого не робили, це нове навантаження для м’язів обличчя. Але результат неодмінно буде. Треба розраховувати на 3−4 місяці активних занять фейсбілдингом, і тоді ви побачите результат. І ще: чим гірше у вас була початкова ситуація, тим навіть найменший результат стане більш явним і більш вражаючим для вас.

− Чи має якісь протипоказання фейсбілдинг або їм може займатися кожна жінка?

− Фейсбілдингом можуть займатися всі жінки (й чоловіки), але, звичайно ж, є протипоказання:

 • актуальні на цей момент травми й запалення шийних хребців та щелепних суглобів;
 • актуальне на цей момент запалення трійчастого і / або лицевого нерва;
 • гострі вірусні захворювання з підвищеною температурою;
 • незагоєні рани на обличчі та шиї.

Можна займатися, але із застереженням при таких ознаках:

 • старі травми шийних хребців і щелепних суглобів;
 • вагітність;
 • захворювання щитовидної залози.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також