Гліколевий пілінг: особливості й показання

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Наближається холодна пора року, отже, час записуватися до косметолога на процедуру гліколевого пілінгу. Про те, чому дівчата віддають перевагу саме гліколевому пілінгу, а також трохи про його показання і протипоказання – в нашій сьогоднішній статті.

Гліколевий пілінг – це процедура, метою якої є очищення шкіри, ексфоліація відмерлих клітин за допомогою фруктової кислоти, яка називається «гліколева кислота». Така косметична процедура проводиться як у салоні краси, так і вдома. Про те, що можна проводити вдома, а що – виключно в кріслі у фахівця, розповідає редакція Beauty HUB.

Які властивості має гліколевий пілінг

Проникаючи глибоко в шари епідермісу, гліколева кислота стимулює процес вироблення колагену, гіалуронової кислоти, а також еластину. Саме вони повертають шкірі молодість, відповідають за її зволоження та живлення. Більш того, гліколева кислота здатна підвищити тонус і захисні властивості шкіри, зменшити пори, розгладити зморшки, позбутися пігментних плям, вирівняти рельєф, а також поліпшити тон обличчя. Уже через кілька процедур ви помітите явний результат. Косметологи рекомендують проводити курс пілінгу: від 4 до 10 процедур з інтервалом в 1-2 тижні. Гліколевий пілінг вважається однією з найбільш популярних процедур сезону осінь/зима. І не дарма, адже пілінг володіє великим спектром переваг. Ключовими факторами є універсальність, ефективність, комфорт і швидке відновлення.

Які бувають гліколеві пілінги

Гліколевий пілінг буває трьох видів: поверхневий (5-25%), поверхнево-серединний (30-50%) і серединний (55-70%). Поверхневий дозволяє освіжити тон обличчя і підтягнути шкіру. Його можна проводити вдома самостійно. Наступний – поверхнево-серединний – проводиться для вирівнювання рельєфу і тону шкіри. І останній (серединний) проводиться косметологом і призначений для стимуляції проліферативної активності.

Гліколевий пілінг: особливості й показання

Як проводиться процедура

Спершу лікар-косметолог очищає вашу шкіру. Далі, щоб пілінг зміг проникнути глибоко в шари епідермісу, слід знежирити шкіру лосьйоном перед нанесенням основного складу засобу. Потім косметолог за допомогою пензля наносить гліколевий пілінг на обличчя. Пацієнт має витримати склад протягом певного часу, після його необхідно нейтралізувати за допомогою лужного розчину. Після проведення процедури для заспокоєння шкіри косметолог наносить маску, а потім живильний крем з SPF-30.

Показання до проведення процедури

Косметологи і дерматологи рекомендують проводити курс гліколевого пілінгу власницям широких пор, прищів, жирної себореї, дрібних зморшок, пігментних плям, рубців і слідів постакне. Більш того, проводити процедуру рекомендується дівчатам, які хочуть підвищити тонус шкіри, а також поліпшити тон обличчя.

Протипоказання до проведення процедури

Як і у будь-якої іншої процедури, протипоказання не оминули й гліколевий пілінг. Лікарі не рекомендують його проводити дівчатам, які засмагали менше 14 днів тому, людям з індивідуальною нестерпністю складу препарату, з онкологією, а також тим, хто схильний до виникнення келоїдних рубців. Крім того, процедуру не рекомендується проводити вагітним і жінкам, які годують. Пора року також має значення: не варто проводити процедуру навесні або влітку.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також