Говорить редакція: догляд для тіла в салоні краси Maxim Kulikov

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Говорить редакція: догляд для тіла в салоні краси Maxim Kulikov

Набряки, целюліт і жирові відкладення – головні б’юті-вороги дівчат у боротьбі за досконале тіло. На щастя, косметологія пропонує ефективні засоби усунення недоліків шкіри. Сьогодні редакція Beauty HUB розповість про бандажне обгортання Histomer Body Wrap.

У мене салон краси Maxim Kulikov асоціюється з розкішними укладаннями, креативними стрижками та неймовірним вибором косметики для волосся. Безумовно, падає тінь засновника — Максима Куликова — стиліста з волосся та посла Oribe в Україні, який доклав максимум зусиль, щоб цей б’юті-простір став царством локонів. Однак не волоссям єдиним! Салон краси надає повний спектр послуг: починаючи від макіяжу та закінчуючи ритуалами для тіла, на один із яких мене запросили.

Говорить редакція: догляд для тіла в салоні краси Maxim Kulikov

За звичкою я прийшла за десять хвилин до призначеного часу, і якби знала, як мене зустрічатимуть і кружлятимуть, то прийшла б за годину! Адміністратор салону провела мене в зону очікування та на айпаді запропонувала вибрати їжу/напої. Щойно мені зробили капучино, ми вирушили на екскурсію б’юті-простором. Довго описувати не буду, скажу тільки, що мене сильно вразили функціональні крісла та зони-трансформери для відокремлених ритуалів.

Говорить редакція: догляд для тіла в салоні краси Maxim Kulikov 

На ресепшені на мене чекав майстер Сергій, зовні дуже схожий на молодого Стівена Сігала. У той момент я подумала, що дівчатам все одно, яка процедура, аби її робив Сергій. Однак я прийшла знайомитися з компресійним еластичним бандажем Histomer Body Wrap для корекції целюліту та локальних жирових відкладень – новий догляд для тіла до салону краси Maxim Kulikov. Ритуал складається із чотирьох етапів і триває близько 90 хвилин.

Перший (стартовий) етап – сухе скрабування тіла за допомогою Lipo Osmotic Slimming Scrub.

Говорит редакция: уход для тела в салоне красоты Maxim Kulikov

Мене провели в затишний кабінет з масажним столом та душовою кабіною, надавши халат, рушник, капці, шапочку й одноразову спідню білизну (шикарну!). Переодягнувшись, я натиснула на пульт, і до кабінету зайшов Сергій. Близько двадцяти хвилин тривало сухе скрабування тіла морською сіллю: приємне, без яскраво вираженого запаху та дискомфорту. Скраб, крім видалення клітин, що ороговіли, є стимулятором лімфотоку, мобілізує жирову тканину. Після – приємний теплий душ і перехід до другого, головного етапу.

Другий етап — сповивання в компресійний еластичний бандаж Lipo Draining Body Wrap.

Варто віддати належне Сергію — замотав мене в бандаж швидко, майстерно вивіреними рухами. Мені здавалося, що він і із заплющеними очима кого завгодно «заповіє». Еластичний бандаж мокрий і на тілі холодить, але завдяки швидкості намотування і столу з підігрівом дискомфорт мінімальний. Важливий нюанс: тіло обмотується все, окрім грудей, там ліполітичний ефект не потрібний (навіть навпаки). Чудо-засіб, впливаючи на адипоцити, стимулює основні чинники, відповідальні за клітинний метаболізм. У свою чергу компресія бандажу запускає лімфодренаж і сприяє швидкому зняттю целюлітних набряків. Ще один бонус: обгортання роблять менш помітними розширені судини при набряковому та фіброзному целюліті. У бандажі я лежала близько пів години, і в цей час Сергій робив мені масаж комірцевої зони, голови та обличчя. Було шикарно!

Третій етап – впровадження сироватки Lipo Draining Body Serum.

Говорить редакція: догляд для тіла в салоні краси Maxim Kulikov

Коли я побачила сироватку у флаконі на 18 мл, подумала, що її вистачить на дві руки максимум, але я помилялася. Інтенсивний ліполітичний комплекс на основі екстракту рожевого перцю, морського планктону та стовбурових клітин глобулярії стимулює ферментативне розщеплення жирів, полегшуючи подальше їх спалювання. І так, сироватки вистачало на все тіло!

Четверний (фінальний) етап – нанесення крему Slimming Hips Professional Cream.

Якщо сироватка «провалюється» в шкіру моментально, то для фінішного ліполітичного крему з ефектом, що охолоджує, потрібно більше часу і навичок масажних рухів. (Але крем не липкий, і через 10 хвилин після нанесення джинси ковзають по тілу). Завершальний етап процедури за програмою DrainO2 підвищує термогенез і самостійне спалювання калорій! Інакше кажучи, крем посилює дію обгортання та сироватки, продовжуючи працювати ще кілька годин після догляду.

Можливо, я собі вигадала, але в джинсах почувалася вільніше і пошкодувала, що не заміряла свої обсяги до і після процедури. Думаю, кілька сантиметрів таки пішло через відчутний лімфодренаж. Зрозуміло, для фіксованого результату потрібні регулярні ритуали бандажного обгортання Histomer Body Wrap, які я продовжу робити в салоні краси Maxim Kulikov і повернуся до вас із докладним і показовим кейсом.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також