Говорить редакція: музичний фестиваль Atlas Weekend в «Буковелі»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Річний домашній арешт зробив нас усіх голодними на публічні події. І він же привів до принципів slow living і навчив цінувати красу простих речей навколо. Як же добре, що поєднати ці два пункти можна на дводенному фестивалі Atlas Weekend у «Буковелі».

«Оце так!» — проскочило в голові, коли я дізналася, що Atlas Weekend цьогоріч переноситься в «Буковель». Гори завжди для мене були місцем, куди хочеться втекти на вихідні з розпеченого й переповненого міста. А коли з’являється можливість поєднати reboot-поїздку з одним із найбільших музичних фестивалів Східної Європи, валізи самі починають збиратися майже за тиждень до виїзду. Одночасно відчуття очікування стає найкращою мотивацією якнайшвидше завершити всі справи тижня.

Атмосфера фестивалю

Неймовірна атмосфера огортає ще задовго до початку концерту, коли дорогою до «Буковелю» за вікном автівки починають пропливати чудові пейзажі. Але кульмінація естетичного задоволення починається на самій локації Atlas Weekend Bukovel: територія облаштована на горі, з якої видніється озеро і вершини Карпат.

Крім прекрасної локації, потішило також різноманіття пропозицій на фуд-кортах (насправді, двоповерховий бар зі всіма видами алкоголю). На території можна скуштувати традиційну українську їжу (в оригінальній подачі), мексиканські страви з перчинкою і середземноморські делікатеси. І, звісно, вічну класику фестивалів у вигляді кукурудзи гриль і фаст-фуду.

На окрему увагу заслуговують деталі, продумані до найменших дрібниць. Наприклад, на території облаштовані спеціальні зони, у яких можна безпечно розпалити багаття і влаштувати традиційні карпатські посиденьки з розмовами й піснями. В окремій зоні місце відведено для любителів кальяну. Так, щоб поціновувачі екзотики могли насолодитися по повній програмі, а ненависники диму не мали підстав для війни.

Зрештою, організувати фестиваль на території найбільшого гірського курорту — дуже вдале рішення. Тебе ніколи не застане зненацька питання «Чим зайнятися між запальними танцями на концертах?». Тут і центри розваг, і ресторани, і водний клуб з озером. Правда, остання опція діє тільки за умови гарної погоди, з якою нам не пощастило.

Артисти

Цьогоріч Atlas Weekend Bukovel проводитиметься п’ять разів. Кожних вихідних на сцені з’являтимуться по 8 популярних українських артистів або гуртів, тож дати й музику можна обрати на свій смак.

Правду кажучи, я хотіла вирватися з міста якнайшвидше, тож без краплі сумнівів спланувала поїздку на найперший фестиваль.

Відкрив літній Atlas Weekend Bukovel гурт Karna. Потім виступали Kozak System і «Друга ріка». Завершив перший день фестивалю Сергій Міхалок із гуртом «Ляпіс 98», ексцентричними піснями і проникливою поезією. Другого дня заряджали публіку гурти «Беz обмежень», «Жадан та Собаки», «Скрябін» та «Фіолет».

Як людина з досвідом, скажу, що фестивальний формат концертів мені подобається найбільше. На подібних заходах артисти більш відкриті до публіки. Їх можна до або після концерту зустріти на території фестивалю, побачити під час ранкового променаду або й зовсім поселитися з ними в одному готелі і снідати за сусідніми столиками. Так мені, власне і вдалося завести small talk з солістом гурту «Беz обмежень», особисто познайомитися з Сергієм Міхалком і надихнутися розмовами з митцями. 

Чи варто їхати на фестиваль? Скажу від себе. Навіть попри те, що на концерті я промокла до нитки і мало не захворіла, а моєму супутнику довелося посеред ночі шукати мені трав’яний чай з медом, ми домовилися, що обов’язково організуємо подібний відпочинок ще раз (і не один). Бо фестивалі, особливо в горах, — це особливий вид відпочинку. І, зрештою, (якщо ми вже зачепили тему супутників) — особливий вид романтики.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також