Щоб переконатися, що ін’єкції краси перевіреними препаратами у досвідченого лікаря − це безпечно, не страшно й не боляче, редакція Beauty HUB побувала у лікарки-дерматолога, косметологині, сертифікованої тренерки компанії Medhome, Інни Мірнової.
Результат видно на клінічних фото: губи зволожені й нагадують за формою квітковий бутон. А поліпшення якості шкіри буде наростати ще протягом місяця − препарати з полінуклеотидами мають накопичувальний ефект.
− Інна, а що таке полінуклеотиди? Це новий термін в косметології?
− Дійсно, полінуклеотиди прийшли на український ринок недавно, але вже встигли здобути популярність серед лікарів та пацієнтів. Говорячи простою мовою, полінуклеотиди − це нуклеїнові кислоти, що, потрапляючи в шкіру, активують процеси регенерації.
В Інтернеті зараз багато інформації про дослідження ефективності та клінічних результатах TwAc, тому багато пацієнтів приходять саме за ним. Він підтягує овал обличчя, відновлює тканини зсередини − повертає об’єми, ущільнює, бореться з розширеними порами, сухістю, судинної сіткою, покращує колір шкіри. Після процедури папул, почервоніння, набряклості препарат не залишає.
− Чи потрібно готуватися до ін’єкційних процедур?
− Якщо пацієнт приймає препарати, що розріджують кров, за три дні до відвідин косметолога їх потрібно скасувати, щоб уникнути гематом. Перед процедурою не варто пити каву, займатися спортом і краще вибирати день у другій половині менструального циклу, знову ж через ризик гематом.
Своїх пацієнтів я прошу вести щоденник усіх косметологічних та ін’єкційних процедур. Чому це важливо? Якщо були якісь нюанси й неприємні відчуття, наступного разу можна підібрати інший препарат.
− Як часто можна вводити філер у губи?
− Гіалуронові філери бувають середньої й високої щільності, вони зберігаються в тканинах шість і вісімнадцять місяців відповідно. В залежності від побажань пацієнта, хтось хоче збільшити об’єми, хтось просто зробити чіткий контур, лікар обирає препарат. Моя сьогоднішня пацієнтка попросила додати об’єм, і я використовувала щільний препарат Phillex Sub-Q Plus, ефект якого буде тішити її півтора року.
− Чи є протипоказання для збільшення губ філером?
− Якщо пацієнт відчуває якесь нездужання, візит до косметолога краще відкласти. Протипоказаннями також є загострення герпесу, дерматитів, псоріазу та прийом антибіотиків − вони руйнують препарат. Якщо в губах вже знаходиться біополімер, філер, який не розсмоктується, то контакт із гіалуроновою кислотою викликає каскад біохімічних реакцій, що ведуть до збільшення об’ємів препаратів, і зупинити це можна, тільки вилучивши їх хірургічно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!