Пояснює доктор: все, що необхідно знати про препарати з полінуклеотидами TwAc (Твейс)

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У гіалуронової кислоти виник конкурент. Ін'єкції препаратів з полінуклеотидами зволожують шкіру, покращують її тонус і колір, прибирають зморшки і пігментацію.

Одним із флагманів ринку ін’єкційних препаратів на основі полінуклеотидів є англійський препарат TwAc (Твейс). Чому варто просити свого косметолога провести курс ревіталізації шкіри полінуклеотидами і чому це має бути препарат TwAc, редакції Beauty HUB розповів кандидат медичних наук, дерматовенеролог, онколог, доцент кафедри дерматології і венерології Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, професор дерматовенерології Римського університету ім. Дж. Марконі Олександр Туркевич.

Александр Туркевич
– Що таке полінуклеотіди і як вони діють на організм в разі ін’єкційного введення?

– Полінуклеотиди (ПДРН) – це нуклеїнові кислоти (лат. nucleus – ядро), утворені нуклеотидними ланцюгами ДНК і РНК. У складі  препаратів для ревіталізації вони відновлюють клітини шкіри, коректують вікові зміни, зволожують і ущільнюють шкіру, відновлюють її еластичність і знижують вираженість зморшок.

– Чи безпечні препарати з полінуклеотидами, адже ми вводимо частинки чужорідного ДНК?

– Для сучасних препаратів, до яких входить бустерна система TwAC, полінуклеотиди отримують з органічної сировини. Вони являють собою особливу витяжку з ДНК гонадної тканини самців лососевих. Оскільки ДНК молок лососевих риб і ДНК лейкоцитів людини дуже близькі, ПДРН прекрасно впливають на організм людини. Молоки багаті на нуклеїнові кислоти та білки-протаміни, які вже сотню років успішно використовуються в медицині. Препарати TwAc не спричиняють алергічних реакцій і інших серйозних побічних ефектів, тому є абсолютно безпечними для людини.

Крім того, ПДРН з молекулярною масою 500 КДА і нижче не несе будь-якої генної інформації.

Пацієнтам якого віку добре підійдуть препарати з полінуклеотидами?

– У більшості жінок і чоловіків при активному способі життя і без постійного догляду за шкірою перші ознаки старіння – дрібні і глибокі зморшки, заломи, зниження тургору й еластичності, в’ялість, нерівномірний, тьмяний колір шкіри – проявляються вже до 30-35 років. У зв’язку з такими ранніми проявами вікових змін, а також для своєчасної та ефективної профілактики ознак фото- і хроностаріння рекомендується використовувати препарати на основі ПДРН з 20-25 років.

– Чи є якісь протипоказання для використання TwAc?

– За рахунок свого унікального складу препарати лінійки TwAc мають мінімальну кількість протипоказань. Препарати мають тільки загальні протипоказання, пов’язані з ін’єкційним введенням. Основні: індивідуальна нестерпність полінуклеотидів, вагітність, лактація, системні захворювання сполучної тканини в стадії загострення (склеродермія, червоний вовчак, дерматоміозит), аутоімунні захворювання (ревматоїдний артрит, тиреоїдний зоб тощо), прийом імуносупресивних препаратів, антибіотиків, гострі вірусні захворювання, загострення хронічних захворювань, онкологія. Препарати вводяться підшкірно і внутрішньошкірно, не вводимо внутрішньовенно. Для періорбітальної зони рекомендуємо вводити препарат TwAc eyes.

– У яких випадках віддається перевага ревіталізації препаратом з полінуклеотидами, ніж препаратом з однією лише гіалуроновою кислотою?

– Препаратам на основі ПДРН сьогодні відведено провідну роль у біостимуляції за рахунок специфічного впливу на фібробласти. Гель на основі довголанцюгового полінуклеотида надає потужний стимулюючий ефект клітинній регенерації, метаболічній активності і проліферації фібробластів. Завдяки високій концентрації і параметрам в’язкості, він може перебувати в дермі тривалий період.

Склад таких препаратів, а головне, доведена дія ПДРН, дозволяє працювати одразу в декількох напрямах, забезпечуючи ліфтинговий ефект, антиоксидантний захист клітин шкіри, поліпшення тонусу і кольору шкіри, зміцнення судинної стінки, імуномодулюючу дію, активну регенерацію. Крім того, вони можуть застосовуватися в поєднанні з іншими омолоджувальними процедурами, перед і після пошкоджувальних косметологічних процедур (контурна пластика, пілінги, лазерний вплив, пластичні операції, встановлення ниток), при лікуванні вугрової хвороби. Це підвищить результативність процедур, реабілітаційний період без ускладнень, пролонгований ефект.

Процедура біоревіталізації препаратами на основі лише гіалуронової кислоти має більш обмежений спектр показань, не настільки швидку і високу ефективність у боротьбі зі старінням.

– Як швидко пацієнт зможе оцінити ефект процедури з препаратами TwAc і скільки він зазвичай триває?

– Звичайно ж, реакція кожного організму індивідуальна залежно від віку, від регенеративних можливостей тканини, від вираженості патологічних проявів, від способу життя. Але навіть враховуючи всі ці чинники, вже після першого введення починається активна регенерація і посилення клітинного ділення, а після другої-третьої процедури курсового введення і пацієнт, і фахівець бачать візуальні і тактильні поліпшення в зонах введення.

Завдяки високому очищенню та з’єднанню з гіалуроновою кислотою препарати TwAc найбільш біосумісні зі структурами шкіри і мають завжди виражений і тривалий ефект відновлення шкіри і корекції різних вікових змін. Курс бажано повторювати раз на рік або раз на два роки, залежно від показань і вираженості ефекту.

Більше інформації про полінуклеотиди ви можете знайти на онлайн-ресурсі для фахівців естетичної медицини PRO Cosmetology.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також