Йога для красивої та сяйливої шкіри

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Йога для красивої та сяйливої шкіри

Йога розвиває гнучкість тіла і розуму, підтягує м’язи і допомагає впорядкувати думки. Виявляється, у неї є ще одна чудова властивість – деякі асани можуть зробити вашу шкіру здоровою і сяйливою.

Практика деяких асан з йоги може зробити вашу шкіру більш здоровою і сяйливою. Зрозуміло, що користь буде тимчасовою і для закріплення ефекту потрібно практикувати їх регулярно.

Як йога може зробити шкіру здоровою і сяйливою

Йога для красивої та сяйливої шкіри

Звичайно ж, це не працює, як заклинання хресної Чарівниці – ввечері потренувалася, а вранці прокинулася красивою. Йога не поверне назад ознаки старіння. Але заняття йогою можуть поліпшити і ваше самопочуття, і зовнішній вигляд. Це не диво, а робота.

Просто йога дає нам те, що необхідно для здоров’я в цілому, – зменшує запалення, покращує травлення, позбавляє стресу, покращує кровообіг і робить безліч інших корисних речей. Все це відбивається на зовнішньому вигляді нашої шкіри.

Йога для красивої та сяйливої шкіри

Знижує рівень стресу і покращує сон

Дослідження показали, що заняття йогою можуть знизити рівень стресу, зменшити занепокоєння і поліпшити сон. Коли ви краще відпочинете, ваша шкіра стане більш яскравою. Поки ви блукаєте в країні мрій, клітини шкіри тіла відновлюються і приходять до тями після стресових факторів.

Йога для красивої та сяйливої шкіри

Зменшує запалення

Деякі інші дослідження також припускають, що заняття йогою можуть зменшити запалення, особливо спричинене стресом. Воно може призвести до втоми і депресії, які моментально відбиваються на вашій шкірі.

Таким чином, заняття йогою можуть мати позитивний вплив на шкіру, оскільки знижують рівень стресу і допомагають краще спати з усіма наслідками, що випливають звідси перевагами.

Йога для красивої та сяйливої шкіри

Покращує кровообіг

Деякі пози можуть спричиняти більш швидке і короткочасне сяйво шляхом збільшення кровообігу в області голови й обличчя. Інші асани необов’язково будуть сприяти такому ж специфічного ефекту, але вони сповільнюють дихання, заспокоюють і, знову ж таки, знижують рівень стресу, що в будь-якому випадку позитивно позначиться на вашій зовнішності.

читайте також

Пози йоги для здорової та сяйливої шкіри

Складка стоячи

Собака мордою вниз

Поза кобри

Поза дельфіна

Стійка на плечах

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також