Йога для здорового хребта: тренування для будь-якого рівня підготовки

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Йога для здорового позвоночника

Хребет – наша основа, на яку лягає основне навантаження повсякденної діяльності. Тому підтримання його здоров'я може стати перепусткою до активного життя без болю не лише в спині, але й у всьому тілі.

Проблеми з хребтом можуть викликати проблеми в інших частинах тіла і відгукнутися луною у будь-якому куточку нашого організму, оскільки хребет – це наша основна магістраль, якою проходить ЦНС (центральна нервова система). Затискання у шийному відділі можуть стати причиною сильного головного болю, а перекіс у нижній частині спини відгукнутися болем у ногах.

Якщо ви постійно відчуваєте біль і у вас значно знизилася мобільність у спині, перед тим, як шукати спеціальні вправи, потрібно обов’язково звернутися до лікаря. Деякі проблеми є протипоказаннями до багатьох вправ. І тільки після цього можна спокійно займатися фізичним зміцненням, звичайно, бажано під керівництвом досвідченого викладача.

Якщо ж у вас уже є досвід і ви приблизно розумієте техніку виконання вправ, тоді ці комплекси будуть корисні. Ви можете виконувати їх щодня, наприклад, вранці вони можуть стати хорошим варіантом ранкової зарядки, яка підготує тіло до навантаження і подарує вам ще один день без неприємних відчуттів.

читайте також

Комплекси йоги

15-хвилинна йога для здорової спини

30-хвилинна йога для здорового хребта

Ранковий комплекс з опрацювання спини і хребта

Йога для профілактики сколіозу

Йога плюс дихальні вправи для здорового хребта

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram і не пропускай найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також