Качаємо прес: вправи для нижньої частини живота

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Качаємо прес: вправи для нижньої частини живота

Невеликий животик, що зрадницьки виступає над джинсами, – проблема, якої мріють позбутися багато дівчат, і не тільки. Сьогодні ми пропонуємо вам вправи і поради, які дійсно працюють і допоможуть підтягнути нижню частину живота.

Почнемо з того, що поділ на «нижній» і «верхній» прес умовний. Насправді й за низ, і за верх відповідає прямий м’яз живота. Просто деякі вправи більше залучають у роботу верхній сегмент м’яза, а якісь змушують гарненько спітніти нижню, проблемну зону.

Також варто нагадати, що прес лише частково робиться в залі. Величезне значення в тому, чи будуть видні ваші «кубики» і живіт в цілому, має харчування. Овочі, білок, корисні жири й невелика кількість «повільних» вуглеводів зроблять ваші зусилля помітнішими і прискорять цей процес.

Головна умова – зробити вправи для нижньої частини живота регулярними і намагатися дотримуватися здорового стилю харчування.

Вправи і тренування для нижньої частини живота

Всього 5-10 хвилин на день допоможуть підтримувати тонус у нижній частині живота і підтягнутий прес. Ці вправи можна виконувати як окремо, так і додати до своїх тренувань на все тіло, замінивши стандартний комплекс на прес.

10-хвилинне тренування для нижньої частини живота

Інтенсивне тренування для спалювання жиру для нижньої частини живота

Тренування на прес. Тренуємо нижню частину живота

5-хвилинне тренування на «нижній» прес

10 вправ на нижню частину живота

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також