Карта бажань 2022: як зробити, щоб візуалізувати свою мрію

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Карта бажань 2022: як зробити, щоб візуалізувати свою мрію

Картою бажання називають дошку візуалізації, яку сучасні астрологи, психологи й коучі з розвитку особистості рекомендують зробити всім і кожному. Хтось вважає Vision Board маркетинговим елементом, інші впевнені, що це робочий метод мотивації для досягнення успіху в житті в різних сферах.

Наприкінці року багато хто з нас «вагітний» планами на наступний, але ж суть не в самому плануванні, а в реалізації планів. Останнє зробити непросто, і часто плани залишаються мріями. Знайомо? Ми навчимо вас правильно планувати, щоб стати успішними у новому, 2022 році. Створіть карту бажань і йдіть до своїх цілей повільно чи швидко, але головне – впевнено.

Що таке карта бажань

Карта бажань 2022: як зробити, щоб візуалізувати свою мрію

Карта бажань – це красиво оформлений список планів. Зазвичай її розташовують на видному місці як нагадування про те, чого ви прагнете. Карту бажань можна оформити по-різному: написами та малюнками, графічними знаками, цифрами тощо. Не варто переживати, що ваша карта бажань більше схожа на марення божевільного, її не соромляться робити навіть небожителі: зірки кіно й телебачення, спорту та бізнесмени. Всі вони стверджують, що сила візуалізації в рази ефективніша за силу фізичну. Візуалізуючи, ви змінюєте своє життя на краще, адже чим більше думаєте про хороше, тим більше позитивного оточує в реальності.

Карта бажань може представляти як короткострокові, і довгострокові цілі. Головне – підійти до процесу створення Vision Board творчо.

Як створити карту бажань правильно: фен-шуй-стратегія

Карта бажань 2022: як зробити, щоб візуалізувати свою мрію

В інтернеті можна знайти безліч інструкцій зі створення дошки візуалізації, але більшість фахівців радять звернути увагу на фен-шуй. Вам слід створити навколо себе сприятливий простір, щоб руху енергії «ци» нічого не заважало.

 • Складання списку бажань

Це головний елемент складання карти бажань. Не варто боятися формулювати бажання, їх може бути сотня, а може, й більше. Головне — визначити, яке бажання глобальне, а яке другорядне. Так, на реалізацію глобальних планів може піти не один рік, тому бажання на десятирічну перспективу краще до карти бажань не додавати. В ідеалі скласти карту візуалізації на 1-3 роки.

Формуючи бажання, подумайте, як би ви його проілюстрували, можливо, необхідно додати слоган, який здатен мотивувати. Обов’язково використовуйте цифри, конкретизуйте. Так, якщо мрієте заробити мільйон, то й напишіть це на дошці візуалізації.

Уникайте при формуванні цілей заперечень, наприклад, фраза «я не хворітиму» відмінно замінюється на «буду здоровою» або «я не буду товстою» — на «дотримуюся правильного харчування» тощо. Якщо у вас з якоїсь причини змінилися бажання або вони здійснилися, можна поставити нову мету на карті й працювати для її досягнення.

Карта бажань 2022: як зробити, щоб візуалізувати свою мрію

 • Поділ Vision Board блоками

Створюючи карту бажань, варто сформувати останні в кожну окрему групу-сектор. У центрі має бути ваша фотографія.

 • Матеріальний добробут. У цьому секторі у вас можуть бути всі бажання щодо фінансів або те, що можна купити за гроші, наприклад, нерухомість й автомобілі. Успіхи в бізнесі також пов’язані з матеріальним доходом, тому такі бажання треба записати саме в сектор багатства.
 • Стосунки. У цьому секторі запишіть і проілюструйте свої бажання, пов’язані з партнером: кільця, фата, весільна сукня і навіть образ майбутнього чоловіка (не думайте, що фото Бреда Пітта спровокує усмішку у ваших гостей).
 • Сім’я та будинок. Фахівці радять виділити такі бажання окремим блоком, а не додавати їх до сектору «Стосунки». Тут йдеться про бажання, пов’язані з родичами, можна додати і зображення тварини, якщо ви про неї мрієте.

Карта бажань 2022: як зробити, щоб візуалізувати свою мрію

 • Діти. Якщо у вас є нащадки або хочете стати матір’ю, варто виділити бажання в окремий сектор. Запишіть сюди успіхи своїх дітей, про які ви мрієте.
 • Здоров’я. Не забудьте наклеїти у цей сектор своє фото. Тут розмістіть бажання, пов’язані з вашою зовнішністю, можливо, ви мрієте назавжди позбутися акне або змінити форму носа. Фігура мрії здається вам недосяжною метою — поставте собі ціль 2022-го, опрацюйте у фоторедакторі своє фото та візуалізуйте ціль на карті бажань.
 • Слава. З розвитком соцмереж багато хто хотів би стати зірками інстаграму або TikTok. Є й такі, що прагнуть стати лідером, наприклад, на роботі. Подібні бажання сформулюйте у секторі «Слава».

Карта бажань 2022: як зробити, щоб візуалізувати свою мрію

 • Навчання й розвиток. Людина — вищий розум на Землі й має удосконалюватися. Заплануйте на наступний рік навчання, можливо, ви хотіли б закінчити магістратуру або пройти курс розвитку власного бізнесу. Мрієте змінити роботу? Так запишіть свої бажання у сектор «Розвиток».
 • Відпочинок і хобі. Додайте до цього сектору бажання, пов’язані з хобі. Мрії про подорожі не залишаться мріями, якщо ви візуалізуватимете про подорож і докладатимете зусиль для виконання бажань.

Подібний поділ на блоки умовний, за бажання щось важливе для себе можна виділити додатково. Так, якщо ви найбільше мрієте подорожувати, сформуйте бажання окремим блоком, а якщо народження дітей – не ваша мета, можете забрати цей блок зовсім. Карту бажання ви робите виключно для себе, а отже, і виглядати вона має на вашу думку.

Сектор необхідно розміщувати правильно, відповідно до таблиці.

Карта бажань 2022: як зробити, щоб візуалізувати свою мрію

 • Підбирання картинок для карти бажань

Понад 50% людства «люблять» очима, тому краще додати до карти бажань більше малюнків і фотографій будь-якого візуального контенту. Вибирати красивий візуал приносить багатьом справжнє задоволення. Допоможуть журнали, електронні фотобанки, фото із соцмереж тощо.

Карта бажань: практична реалізація, вибір локації

Карта бажань 2022: як зробити, щоб візуалізувати свою мрію

Коли списки бажань є і ви знаєте, як зобразити їх на Vision Board, настав час оформити візуальну дошку. Можете оформити карту бажань на звичайному аркуші ватману, на полотні, а потім навіть помістити її в гарну рамку. Найоригінальніші просто оформляють карту бажань на стіні, вона може стати своєрідним елементом декору кімнати. Якщо ви не готові демонструвати свою дошку для візуалізації, зробіть її у фоторедакторі й оформіть робочий стіл комп’ютера.

Пам’ятайте, що карту бажань завжди складають на місяць, що росте, або на повний місяць. Це час створення, акумулювання енергій, високого потенціалу. У грудні 2021 року повний місяць настане вже 19 числа, тому варто поквапитися.

Фізичну картку бажань необхідно правильно розмістити. В ідеалі вона має бути на тому місці, куди у вас найчастіше падає погляд. Можна розмістити Vision Board над ліжком, або у вітальні над телевізором, або там, де її бачитимете тільки ви. Уникайте місць, де накопичуються різні енергії,   – передпокої й кухні.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також