Кім Кардашьян і флорист Джефф Літем запускають парфумерну колаборацію

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кім Кардашьян і флорист Джефф Літем запускають парфумерну колаборацію

Зазвичай сімейство Кардашьян-Дженнер колаборує між собою, але цього разу Кім залучила до співпраці свого друга – знаменитого американського флориста Джеффа Літема, який протягом багатьох років займався квітковим оформленням їх екстравагантних сімейних вечірок. Разом вони випустять нові аромати для лінії KKW Beauty.

Кім і Джефф почали співпрацю практично в перші дні пандемії, тому робота над новими ароматами проходила дистанційно. Кожні два тижні вони отримували семпли поштою, а потім ділилися ідеями в Zoom. Через деякий час вони змогли зустрітися, щоб особисто відібрати запахи, що сподобалися. У результаті зупинилися на трьох парфумах: Desert Rose, Jasmine Air і Night Iris.

«Ці аромати – немов різні діти однієї сім’ї. Desert Rose – легкий і вершковий, Jasmine Air – свіжий і трав’янистий, а Night Iris – терпкий, сексуальний і пустотливий», – каже Літем, описуючи новинки.

Кім Кардашьян і флорист Джефф Літем запускають парфумерну колаборацію

Флорист також зізнався, що робота з Кім Кардашьян була його мрією. «Вона надихнула мільйони людей. І бути частиною цієї історії для мене – велика честь, і це, напевно, один з найбільш знакових моментів моєї кар’єри».

У свою чергу, Кім теж прокоментувала співпрацю.

«Я знаю Джеффа понад 10 років, і щоразу, коли ми працюємо разом, це диво. Раніше я розробляла аромати тільки з мамою і сестрами, і, з огляду на неймовірне бачення Джеффа краси й естетики, яке він проявляє у роботі з квітами, я знала, що ми створимо щось значуще. Я завжди колекціонувала флакони з ароматами, тому нам було дуже цікаво уявити щось, що могло б жити, як ваза з бутонами, і повернути цей зв’язок з квітковими нотами», – сказала Кардашьян в ексклюзивній заяві WWD.

Кім також зазначила, що їхні новинки – це унісекс-аромати, які можна носити протягом дня залежно від настрою, «аби створити заспокійливу, п’янку й чуттєву атмосферу».

Кім Кардашьян і флорист Джефф Літем запускають парфумерну колаборацію

Створюючи парфуми, Джефф і Кім хотіли чогось зовсім нового. «Для нас було важливо зробити щось, чого люди ніколи раніше не бачили. Щось, що виглядало б одночасно просто і розкішно. Нам хотілося створити флакон, який виглядав би, як витвір мистецтва. Це справжня колаборація пристрасті й краси, і я дуже пишаюся нею», – каже Літем про запуск.

Реліз нової колекції ароматів KKW Beauty відбудеться 23 квітня на KKWfragrance.com. Орієнтовна ціна – $40 за один аромат і $110 за набір.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також