Київ воєнний: The Hardkiss випустили кліп на пісню Festival напередодні «Евробачення»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Юлія Саніна

Гурт The Hardkiss презентував кліп на англомовний трек Festival, який має на меті нагадати всьому світу про війну в Україні.

«Новою роботою ми в черговий раз хочемо нагадати світові про війну, розв’язану росією проти нашої країни. У той час як світ феєрверками зустрічав новий 2023 рік, українці ховалися у бомбосховищах через масовані обстріли. Але ми чудово пам’ятаємо безтурботний дух свят та фестивалів, які проходили у Києві та інших містах. Пам’ятаємо час, коли феєрверки, спецефекти та піротехніка нікому не нагадували вибухів. Ми всі хочемо жити у світі без війни, без агресорів та оккупантів. І відчувати цей світ як великий позитивний фестиваль», – розповіла про новий кліп Юлія Саніна.

The Hardkiss випустили кліп на пісню Festival

У ньому фронтвумен гурту The Hardkiss відвідує знайомі всім локації столиці, яка попри постійні обстріли продовжує жити. Пісня написана на англійській мові напередодні пісенного конкурсу «Евробачення-2023», який пройде у Великобританії. Юлія Саніна буде вести прямі ефіри три дні шоу.

Нагадаємо, що гурт Kalush Orchestra здобув перемогу для України в «Евробаченні-2022», але через війну в нашій країні право на проведення конкурсу було передано Великобританії, але від імені України.

«Євробачення-2023» розпочнеться вже зовсім скоро – 9 травня, а фінал нас чекає 13 травня. Україну на цьогорічному шоу представляє гурт TVORCHI із піснею Heart of Steel.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також