Кокосова олія для засмаги: як вибрати кращий засіб

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кокосова олія для засмаги: як вибрати кращий засіб

Олія для засмаги — це не тільки засіб захисту від сонячних променів, з його допомогою можна домогтися гарного сяйва шкіри. Розповімо, навіщо потрібен санскрин і чому краще вибирати кокосову олію для засмаги.

Олія для засмаги — необхідний косметичний засіб, якщо ви навмисно зібралися отримати дозу ультрафіолету. У той час як ви засмагаєте, шкіра виробляє пігмент меланін. Якщо такого продукується менше, ніж поглинається ультрафіолету, на шкірі виникають червоні плями, пухирі, а в деяких випадках розвивається меланома. Щоб цього уникнути, необхідно використовувати засоби для засмаги з високим сонцезахисним фактором (SPF) — 30-50 одиниць. Захист шкіри від випромінювання типу UVB досягне 96-98%.

Особливо виділяється кокосова олія для засмаги. І це не дивно, оскільки в ній міститься низка корисних кислот: лауринова, пальмітинова, олеїнова, стеаринова, фолієва і каприлова.

Переваги олій для засмаги, чому кокосова — краща

Олія для засмаги легко поширюється по шкірі, виглядає на тілі дуже красиво, особливо якщо присутній красивий рельєф. При цьому засмага лягає рівно, а шоколадний відтінок вас точно порадує.

Сучасні олії для засмаги є відмінним захистом шкіри від UVB- і UVA-променів, що провокують опіки і фотостаріння. Крім синтетичних інгредієнтів, вітамінів С і Е, олії для засмаги містять натуральні олії рослин, що зволожують і пом’якшують шкіру.

Кокосова олія для посилення засмаги впорається з такими завданнями:

  • активація виробництва меланіну;
  • нормалізація водного балансу шкіри;
  • збереження гарної засмаги на тривалий час;
  • захист від старіння;
  • підвищення пружності та еластичності шкіри (вироблення колагену);
  • позбавлення сухості й лущення, живлення шкіри (завдяки наявності жирних кислот);
  • збереження захисних властивостей під час купання в солоній воді;
  • олії гіпоалергенні.

Кокосова олія для засмаги: як вибрати кращий засіб

Як вибирати кокосову олію для засмаги

Кокосова олія для засмаги може бути рафінованою і нерафінованою. Кокосова олія холодного віджиму для засмаги більш насичена вітамінами, ідеально підходить для сухої шкіри. А ось рафінованою олією кокоса можна змащувати перед засмагою нормальну і комбіновану шкіру. Цей продукт більш м’який, без запаху, концентрація вітамінів знижена, проте термін зберігання збільшений. Для проблемної шкіри варто вибирати кокосову олію з ромашкою в складі, яка буде працювати як антисептик.

Нагадаємо, що засоби з SPF вибирають, орієнтуючись на фототип шкіри. В Україні зустрічається чотири основні фототипи: кельтський (молочно-біла шкіра, яка моментально обгорає), європейський світлий (світла шкіра, яка спочатку червоніє, а потім темніє до золотисто-медового відтінку), європейський темний (засмага лягає рівно, швидко), середземноморський (темношкірі люди, які засмагають моментально).

Кокосова олія для засмаги: як вибрати кращий засіб

Кокосова олія: застосування для засмаги

Вибираючи кокосову олію для засмаги, перевагу варто віддати сухій олії, яка краще вбирається і не залишає слідів на одязі. Краще, якщо засіб буде у вигляді спрею, оскільки він легко наноситься, не проливається, а дозатор дозволяє витрачати олію економно.

Не можна не зазначити, що косметичний ринок розвивається семимильними кроками, і сьогодні на ринку можна знайти олію 3 в 1: для волосся, обличчя й тіла. Мегапопулярний б’юті-засіб літа — кокосова олія для засмаги з бронзатором. Завдяки мерехтливим частинкам у складі, ваша засмагла шкіра буде буквально сяяти. Кокосова олія для засмаги з шимером може мати більш дрібні частинки, що нагадують пил або великі блискітки.

Кокосова олія для засмаги здатна спричинити індивідуальну алергічну реакцію, тому перед нанесенням протестуйте засіб на згині ліктя.

Кокосова олія для засмаги: як вибрати кращий засіб

Як наносити кокосову олію для засмаги і правильно засмагати

Перед тим як вирушити на відпочинок, слід підготувати організм, наприклад, пройдіть двотижневий курс вітамінів-антиоксидантів С, А і Е.

Як правильно засмагати:

  • Для засмаги підходить час з 9 до 11 ранку або з 16 до 19 години вечора.
  • Перед виходом на відкрите сонце і нанесенням олії для засмаги, необхідно скрабувати шкіру від відмерлих клітин.
  • Не забувайте наносити кокосову олію для засмаги з високим титром SPF в перші дні відпочинку і з меншим фільтром через кілька днів і до закінчення відпочинку.
  • Навіть якщо ви нанесли захисний засіб, не варто засмагати близько біля води, оскільки вона відбиває сонячні промені, тим самим подвоюючи їх негативний вплив.
  • Не забувайте доглядати за шкірою після прийняття сонячних ванн, а ось від декоративної косметики і парфумерії краще відмовитися зовсім.
  • Якщо ви все ж таки обгоріли, нанесіть на тіло кокосову олію з пантенолом. Так ви усунете подразнення, заспокоїте й охолодіть шкіру.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також