Колаборація року: Off-White, Vogue, Метрополітен-музей випускають спільну колекцію

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Колаборація року: Off-White, Vogue, Метрополітен-музей випускають спільну колекцію

На честь балу Met Gala, який відбудеться вже за кілька днів, Метрополітан-музей, Vogue і найвідоміші американські дизайнери вирішили об’єдналися і випустити серію тематичних капсульних колекцій. Розпочинає цю історію Вірджил Абло.

Після тривалої паузи цьогоріч у Нью-Йорку знову відбудеться знаменитий бал Met Gala – благодійний бал, який проводиться вже понад 70 років і багато значить для світу моди й культури. Нещодавно представники Інституту костюму оголосили, що планують двоактну виставку і грандіозну вечірку, щоб надолужити упущене. Проте, як виявилося, це ще не вся програма. 

Нову виставку Інституту костюма буде присвячено американській моді. На честь цього Метрополітен-музей вирішив випустити декілька капсульних колекцій з найвідомішими американськими дизайнерами.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vogue (@voguemagazine)

Метрополітен-музей і Vogue співпрацюватимуть з Емілі Адамс Боде, Авророю Джеймс, Крістофером Джон Роджерсом і Прабалою Гурунг. Особливого розголосу набула співпраця з кумиром модної молоді і креативним директором бренду Off-White Вірджилом Абло. Він першим працював над спеціальною капсулою, до якої увійшло декілька позицій одягу і аксесуари. 

Колаборація з Off-White включає футболки з тематичними написами, худі, кепки і жіночу сумочку. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от The Met Store (@themetstore)

Старт продажів колекції Off-White x The Met заплановано  на п’ятницю, 10 вересня. Презентація колаборації пройде у профілі The Met Store в Instagram, спеціально створеному для представлення речей.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також