Королівські історії: Меган Маркл написала дитячу книгу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Королівські історії: Меган Маркл написала дитячу книгу

Меган Маркл офіційно заявила, що готує до друку свою дитячу книгу «Лава» про стосунки батьків і синів. В основу історії ліг особистий досвід королівської родини.

Меган Маркл уже проявляла свої письменницькі здібності, опублікувавши есе для New York Times, а також численні статті у власному блозі про здорове харчування. Цьогоріч герцогиня спробувала себе в ролі дитячої письменниці і вже у червні випустить книгу під назвою «Лава».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Archewell by Harry and Meghan (@archewell_hm)

«Лава» почалася як вірш, який я написала для чоловіка на День батька, через місяць після народження Арчі», — прокоментувала книгу Меган. — Вірш ліг в основу цієї історії».

Герцогиня заявила, що її книга про стосунки батьків та синів, яку вона написала, спираючись на досвід її чоловіка принца Гаррі у вихованні їхнього сина Арчі. На офіційному сайті благодійної організації пари Archewell робота герцогині описується, як історія про особливий зв’язок між батьком і сином, але очима матері.

«Письменницький дебют герцогині Сассекської, натхненний її чоловіком і сином, зворушливо відображає, як розвиваються стосунки між батьками й синами, й нагадує нам про способи, за допомогою яких може формуватися і проявлятися любов у сучасній сім’ї», — йдеться в офіційній заяві герцогів Сессекських.

Ексклюзивні картинки до книги намалював Крістіан Робінсон, відомий завдяки своїм роботам для «Вулиці Сезам» і мультфільмів Pixar.

«Крістіан додав до цієї історії красивих і просто неземних акварельних ілюстрацій, які передають радість і комфорт стосунків між батьками й синами з усіх верств суспільства, — коментує роботу над виданням сама Меган. — Це було особливо важливо для мене, і ми з Крістіаном тісно співпрацювали, щоб зобразити цей особливий зв’язок через інклюзивну лінзу. Я сподіваюся, що «Лава» знайде відгук у кожній родині, незалежно від її складу, так само, як і в моїй».

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також