Культовий продукт: Biologique Recherche, Lotion P50

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Життя точно можна поділити на періоди «до» і «після» знайомства з лосьйоном P50 французької марки Biologique Recherche.

Лосьйон представлений на б’юті-ринку ось вже більше 30 років і за цей час здобув світову славу. P50 – це ексфоліант на основі AHA- і BHA-кислот, засіб прискорює відлущування клітин епідермісу і відновлює кислотно-лужний баланс шкіри. Процентне співвідношення кислот у складі технологи бренду не розкривають: відомо лише, що він містить молочну, саліцилову, фітинову, яблучну кислоти, ніацин, сірку і кілька рослинних екстрактів. Оригінальна формула 1970 року містить у спірний інгредієнт фенол – наразі продаж лосьйону з таким складом дозволений тільки у США.

Лосьйон P50 рекомендують застосовувати в якості підготовчої фази догляду за шкірою – після очищення, до нанесення активних сироваток і кремів. Кислоти в його складі дозволяють ефективно очистити пори і відшліфувати поверхню шкіри. Перші результати можна помітити вже через кілька днів: шкіра очищається, стає більш однорідною і гладкою, з’являється сяйво і здоровий блиск. Продукт хороший для всіх типів шкіри: жирну допомагає очистити, нормальну зробить більш яскравою і сяючою, суху – пружною і гладенькою. P50 від Biologique Recherche допомагає вирішити проблему і висипань, і зморщок. Косметологи часто порівнюють його дію з повноцінною салонною процедурою, настільки перетворюється шкіра в результаті використання цього засобу. Представники бренду пояснюють, що подібну дію обумовлює технологія виготовлення продукту – інгредієнти змішують за допомогою спеціального обладнання протягом десятків годин, щоб зберегти всі корисні властивості.

Крім класичних версій лосьйону – P50 і P50 1970 – існують і альтернативні P50V і P50W, для тонкої і чутливої шкіри. Косметологи не рекомендують починати використовувати лосьйон без попередньої консультації: спочатку він може викликати почервоніння і печіння, крім того, є спеціальні рекомендації з використання продукту в домашніх умовах. Придбати можна в мережі салонів краси і в центрах естетичної медицини, об’єм 150 мл, орієнтовна ціна 2600 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також