Косметолог Джесіки Альби розповіла, як запобігти кістозному акне

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Косметолог зірок знає, як досягти ідеальної шкіри. І щедро ділиться порадами в своєму мікроблозі.

Зірки теж страждають від проблем зі шкірою, у них теж з’являються запалення, прищики й зморшки. Але боротися з усім цим їм допомагають професіонали. Дерматологи та косметологи стоять на сторожі їх краси, тому що всі ці шикарні фото з червоних доріжок, на яких шкіра знаменитостей виглядає ідеальною − заслуга не тільки команди візажистів, а й професійного догляду.

На щастя для нас, багато косметологів зірок не проти ділитися секретами догляду за шкірою зі своїми підписниками в Instagram. І поки ми не можемо записатися на прийом до косметолога Джесіки Альби, ми можемо слідувати її порадам, щоб позбутися найбільш набридливої та складної в лікуванні форми запалень − кістозного акне.

Шані Дарден − дерматолог і косметолог із Каліфорнії, допомагає Джесіці Альбі, Ірині Шейк, Розі Хантінгтон-Вайтлі, Кім Кардашьян, Шей Мітчелл, Кріссі Тайген, Еммі Россум, Жасмин Тукс та іншим зіркам зберегти молодість і красу.

Шані допомогла багатьом своїм клієнтам позбутися акне. Причому зробила вона це не тільки за допомогою професійних процедур, але про це пізніше. Для початку розповімо, що таке кістозне акне.

читайте також

Що таке кістозне акне

Акне утворюється, коли пори вашої шкіри забиті, зазвичай мертвими клітинами шкіри або макіяжем, пилом, що потрапив. Іноді бактерії також потрапляють у пори, в результаті чого ця зона стає червоною й опухлою. Кістозні прищі виникають, коли ця інфекція проникає глибоко у вашу шкіру, створюючи червону «шишку», повну гною. Це може викликати біль або свербіж. Якщо кіста лопне, інфекція може поширитися, і виникне ще більше прищів. Саме тому кістозні прищі у жодному разі не варто тиснути самостійно. Кісти знаходяться глибоко в порах, і видалити весь гній у вас не вийде. Решта бактерій приведуть тільки до погіршення ситуації, тому цю форму акне варто лікувати, а не просто позбавлятися від запалень за допомогою процедур чищення.

Косметолог Джессики Альбы рассказала, как предотвратить кистозное акне

Кістозне акне найчастіше виникає у підлітковому віці або у віці 20 років, коли у людини вирують гормони. Але воно може вразити шкіру й у віці від 8 до 50 років. Висипання можуть вражати обличчя, груди, спину, плечі.

Важкі форми кістозних прищів частіше зустрічаються у жінок із дисбалансом гормонів. Кісти в основному виникають на нижній половині обличчя.

читайте також

Як позбутися кістозного акне

Позбутися кістозного акне за день неможливо, але при правильному підході можна очистити шкіру за кілька тижнів. Дерматолог може призначити вам препарати й процедури, які допоможуть вирішити проблему. Однак Шані Дарден стверджує, що одного догляду замало. Щоб позбутися акне й запобігти появі нових прищів, потрібно вести здоровий спосіб життя та прибрати з раціону кілька продуктів.

Всім відомо: те, що ми їмо, відбивається на нашій шкірі. Тому Шані рекомендує своїм клієнтам, які страждають від кістозного акне, відмовитися від молочних продуктів. Вони часто є причиною посилення висипу через вміст лактози. Звичайно, найкраще здати аналізи на непереносимість лактози, щоб визначити, чи «молочка» може викликати у вас таку реакцію. Якщо аналіз визначить, що ви належите до групи людей із непереносимістю лактози, вам протипоказані молочні продукти й краще замінити їх на безлактозні (зараз є різні види «молочки», з яких у процесі очищення видаляється лактоза). Ви також можете замінити коров’яче молоко козячим або соєвим, кокосовим, вівсяним, рисовим, мигдальним.

Косметолог Джессики Альбы рассказала, как предотвратить кистозное акне

Крім того, Дарден стверджує, що є ще кілька продуктів, які провокують виникнення кістозних прищів. Серед них: кофеїн, молюски, цукор, шоколад (невелика кількість чорного допускається в раціоні), перероблені вуглеводи. Шані рекомендує вживати більше натуральних продуктів, скоротивши кількість швидких вуглеводів, білого хліба, борошняних виробів, молочних продуктів і цукру. Замість цього, в своє меню варто додати цільнозернові злаки, квасолю й овочі. Замість солодких газованих напоїв, соків, великої кількості кави й зеленого чаю пийте більше води або трав’яних чаїв.

Крім змін у раціоні, косметолог Джесіки Альби рекомендує використовувати продукти із догляду за шкірою з ретиноїдами, бензоїл пероксидом (бензоїловою кислотою), саліциловою та гліколевою кислотою. Для вагітних корисніше використати менш активні інгредієнти, такі як азелаїнова кислота.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також