Лінда Євангеліста дала перше інтерв’ю після невдалого кріоліполізу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Лінда Євангеліста дала перше інтерв’ю після невдалого кріоліполізу

Колишня супермодель Лінда Євангеліста вперше відверто заговорила про те, як 2015-2016 років її «жахливо понівечила» невдала ліпосакція, яку вона пройшла з метою схуднути. 56-річна знаменитість також розповіла про свою щоденну битву за повернення до нормального життя.

Лінда Євангеліста – одна з найвідоміших і найоплачуваніших супермоделей 1990-х. Понад шість років тому вона перестала зніматися в рекламних кампаніях, з’являтися на великих показах і загалом виходити у світ. Як виявилося пізніше, причиною вимушеної перерви у кар’єрі стала невдала процедура схуднення.

У вересні 2021 року Лінда опублікувала Instagram-пост, в якому заявила, що вже п’ять років страждає від наслідків знаменитої апаратної процедури Zeltiq CoolSculpting (альтернативна назва – кріоліполіз). Це сучасна неінвазивна методика для скульптурування фігури й обличчя, що дозволяє прибрати зайві жирові відкладення на тілі за допомогою дії низьких температур. Процедуру також називають безопераційною ліпосакцією.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Linda Evangelista (@lindaevangelista)

Зі слів Лінди, очікуваного ефекту від процедури не було. Навпаки, у її випадку він виявився прямо протилежним: у моделі розвинувся синдром парадоксальної гіперплазії жирової тканини, внаслідок чого вона стала «невпізнанною» і не змогла працювати. Щоб виправити пошкодження, Лінді зробили дві хворобливі коригувальні операції, але навіть вони не змогли повернути їй колишні обличчя й тіло.

Модель не знала про ризик побічного ефекту, перш ніж пішла на процедуру CoolSculpting. Вона зізналася, що все це не лише позбавило її засобів для існування, але також негативно вплинуло на ментальне здоров’я, спричинило глибоку депресію та відразу до самої себе.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Linda Evangelista (@lindaevangelista)

Днями Лінда Євангеліста дала перше велике інтерв’ю журналу People, у якому поділилася своєю історією та пережитим досвідом. Ось епізоди з її розповіді.

«Мені подобалося виходити на подіум і бути у центрі уваги. Тепер я боюся зіткнутися з будь-ким, кого знаю. Але я більше не можу так жити, ховаючись і соромлячись. Не можу терпіти цей біль. Я нарешті хочу заговорити».

Зі слів Лінди, через три місяці після процедури вона почала помічати опуклості на підборідді, стегнах та в області декольте. Модель вирішила сісти на дієту й почала більше займатися спортом.

«Я намагалася виправити це сама, думаючи, що роблю щось не так. Але вага не зменшувалась, і я взагалі перестала їсти. Думала, що божеволію».

У червні 2016 року Євангеліста прийшла до свого лікаря вся у сльозах: «Я не їм, я вмираю з голоду, але не худну». І тоді їй встановили діагноз: парадоксальна гіперплазія жирової тканини (ПАУ).

«Я подумала: Що це, дідько забирай, таке? І лікар сказав мені, що жодні дієти та фізичні вправи ніколи не виправлять ситуацію».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Linda Evangelista (@lindaevangelista)

Пізніше модель подала до суду на «клініку, що жахливо знівечила», і зажадала $50 млн як компенсацію за втрачений дохід і емоційні страждання. Автори апарату Zeltiq відмовилися коментувати конкретні звинувачення Євангелісти, пославшись на незавершений судовий процес.

У позові зазначається, що компанія Zeltiq була готова сплатити другу процедуру ліпосакції лише в тому випадку, якщо модель підпише угоду про конфіденційність. Але Лінда відмовилася та покрила витрати сама.

Євангеліста каже, що після операції їй довелося носити компресійну білизну, спеціальні пояси та пов’язку на підборідді протягом восьми тижнів. А якщо ні, то «ПАУ може повернутися». Що, з її слів, і сталося, навіть після другої ліпосакції у липні 2017 року.

Зараз Лінда досі тяжко переживає та намагається повернутися до колишнього життя.

«Я не впізнаю себе і не дивлюся у дзеркало. Моделі Лінди Євангелісти більше не існує. І чому ми відчуваємо потребу робити ці речі зі своїм тілом? Я ж знала, що постарію. Але не думала, що виглядатиму так».

Модель каже, що втратила себе не лише фізично, а й як особистість. Зараз вона бореться за те, щоб повернути собі впевненість і почуття власної гідності.

«Сподіваюся, розповівши цю історію, я зможу допомогти людям, які опинилися у тій самій ситуації. Це моя мета. І я більше не збираюся ховатись».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також