10 порад, як розкрити свою сексуальність цього Дня святого Валентина

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

10 порад, як розкрити свою сексуальність цього Дня святого Валентина

П’ять провідних фахівців у галузі сексу поділилися рекомендаціями про те, як підвищити свою сексуальну самооцінку й підготувати тіло до задоволення напередодні Дня всіх закоханих. Беремо на озброєння!

День святого Валентина не за горами, а це означає, що настав час поговорити про секс. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в тривалих стосунках, зустрічаєтеся не так давно або щасливі на самоті, питання, як підвищити свою впевненість під час сексу, хвилює багатьох. Є безліч людей, яких не влаштовує власне тіло, або вони не впевнені у своїх сексуальних здібностях, або все життя живуть з негативними установками про близькість. Все це заважає досягти справжньої насолоди.

«Сексуальна впевненість дуже мінлива, – каже Лора ДіКарло, засновниця однойменного бренду інтимних товарів. — Ви можете відчувати її далеко не завжди, і це абсолютно нормально! Сексуальна впевненість полягає в тому, щоб знати свою цінність, почуватися добре у власному тілі і не боятися говорити, що вам подобається (або не подобається). А це в сучасному світі вже чималий подвиг. Але, на щастя, є різні способи допомогти вам із цим впоратися».

Відомі секс-експерти та психотерапевти поділилися з британським Vogue порадами, які стануть вашим містком у світ сексуальної впевненості.

Айлін Келлі, засновниця платформи про сексуальне здоров’я Killer And A Sweet Thang

10 порад, як розкрити свою сексуальність цього Дня святого Валентина

Знайте, з чим ви працюєте

Не можна сказати партнеру, що вам подобається у сексі, якщо ви самі того не розумієте. Насамперед потрібно вивчити своє тіло краще. Пропоную взяти невелике дзеркало, лягти на спину та вивчити свої інтимні місця. Це може звучати дивно і безглуздо, але ви здивуєтеся, скільки насправді жінок навіть не знають, як виглядає їхня вагіна. Здатність відчувати оргазм та відчуття комфорту у власному тілі безперервно пов’язані.

Догляд за собою

Оскільки наближається День святого Валентина, саме час доглядати за собою. Коли нам подобається, як ми виглядаємо, це помітно у ліжку. Деякі рекомендації, які працюють особисто для мене: приймати ванну з оліями (вони роблять шкіру м’якою й еластичною); пити більше води, щоби світитися зсередини; робити довгі прогулянки кілька разів на тиждень або відвідувати спортзал. Також рекомендую спробувати новий парфум чи гель для душу – важливо любити свій запах – і не забувати про свіжий манікюр.

Побалуйте себе гарним бюстгальтером або білизною, навіть якщо цього ніхто не побачить. Можливо, настав час зробити ту саму зачіску, яку ви давно хотіли, підстригти чубок або зробити щось інше для зміни іміджу. Практикуйте медитацію, щоб стати більш розслабленим, це теж позначиться на вашому обличчі й тілі. Пестить себе!

читайте також

Лора ДіКарло, засновниця бренду сексуального здоров’я Lora DiCarlo

10 порад, як розкрити свою сексуальність цього Дня святого Валентина

Попрощайтеся із негативом до себе

Дуже легко заплутатися у негативних почуттях до власного тіла. І коли ці самозневажливі думки починають спадати на думку, майже неможливо почуватися сексуальною, впевненою та гідною задоволення. Візьміть за звичку один раз на день просто сидіти у ванній або стояти перед дзеркалом на повний зріст і говорити собі (вголос), наскільки ви чудові й сексуальні. Виберіть три речі, які любите або принаймні приймаєте у своєму тілі, і говоріть собі про них частіше.

Позбавтеся занепокоєння та м’язового напруження

Зв’язок зі своїм тілом просто необхідний для того, щоб почуватися максимально впевнено і бути в моменті. Коли ваші м’язи напружені (особливо м’язи піхви), надзвичайно важко розслабитися та насолоджуватися процесом. Перш ніж приступити до «фізичних вправ», закрийте очі та зробіть десять глибоких вдихів животом. Якщо ви досі відчуваєте напруження в тілі, рекомендую озброїтись лубрикантом.

Кіана Рівз, головна консультантка бренду сексуального здоров’я Foria

10 порад, як розкрити свою сексуальність цього Дня святого Валентина

Самозадоволення

Чи готуєтеся ви до побачення у День закоханих або просто хочете почуватися впевненіше у ліжку, своє сексуальне задоволення важливо зробити пріоритетом. Чому? Тому що вона є невіддільною частиною сексуального здоров’я. Це почуття сигналізує вашому тілу, що йому подобається.

Коли щось приносить задоволення, у мозку запускається каскад живильних нейрохімічних речовин (таких як дофамін), це допомагає знизити стрес, що корисно всім нам. Вашому задоволенню та сексуальній самооцінці переважно заважають ваші власні думки про те, як виглядає ваше тіло, яке воно «на смак», чи здатні ви отримувати задоволення, чи не надто довго «затягуєте» з оргазмом тощо. Самозадоволення – відмінний спосіб практикувати сексуальне задоволення, позбавляючись нав’язливих думок у голові та підвищуючи свою впевненість у партнерських стосунках.

Визначте, чого ви хочете

Ще один важливий аспект сексуальної впевненості – розуміння того, чого ви хочете. Тут вам допоможе вивчення себе та свого тіла. Це дозволить пробудити якусь цікавість, і тоді ви зможете донести до свого партнера, як саме ви хочете. Це дасть вам обом шанс спробувати щось нове у сексі. Впевненість може виходити зі звички та практики, тому намагайтеся дивитися на секс як на можливість тренувати власну цікавість, що зрештою підвищить вашу сексуальну самооцінку у спальні.

Додатковий спосіб підтримки сексуальної впевненості – бути відкритим і чесним із самим собою і вашим партнером щодо меж і того, що надає задоволення, а що ні. Це допомагає створити безпечну атмосферу, яка сприяє спілкуванню та глибшому зв’язку між вами.

читайте також

Наташа Марі, експертка із сексуального здоров’я у MysteryVibe

10 порад, як розкрити свою сексуальність цього Дня святого Валентина

Фантазуйте і говоріть про секс, ведіть щоденник

Думки, фантазії та розмови з партнером про секс можуть призвести до того, що ви почнете більше ним займатися, покращите своє сексуальне життя, підвищите вашу сексуальну енергію та бажання.

Ведення щоденника – відмінна практика усвідомленості, яка допомагає розвивати самосвідомість та рефлексію. Випишіть усі свої переконання про секс і близькість, де ви про них дізналися і чи сприяють вони вашому щастю. Це може стати глибокою вправою на відвертість, яка не тільки розкриє корінь негативу, а й допоможе боротися з ним.

Використовуйте секс-іграшки

Секс-іграшки – незрілі герої сексуального здоров’я та близькості. Вони можуть спричинити різні відчуття, привносити різноманітність стимуляцій та новизну до спальні, активувати важкодоступні ерогенні зони і навіть відкривати нові, про існування яких ви не підозрювали. Секс-іграшки допомагають нам розвивати сексуальну грамотність, аби краще розуміти своє тіло й задоволення.

Ніл Уїлкі, психотерапевт, автор і засновник The Relationship Paradigm

10 порад, як розкрити свою сексуальність цього Дня святого Валентина

Сфокусуйтесь на позитиві

Згадайте, коли у вас востаннє був чудовий секс. Як це було і як ви почувалися? Закрийте очі й уявіть, що прямо перед вами той самий чарівний простір, в якому ви займаєтеся найкращим сексом у своєму житті. Якої форми це простір? Який у нього колір, запах і смак? Що ви бачите, чуєте та відчуваєте при цьому? Просто залишайтеся там стільки, скільки хочете, і дозвольте всім цим почуттям опанувати вас. Важливо зосередитись на всіх дивовижних речах, пов’язаних з вашими найкращими сексуальними спогадами, а не на тому, що може піти не так!

Створіть настрій

Ваніль, лаванда і сандалове дерево підвищують лібідо, то чому б не вибрати парфум чи не запалити ароматичну свічку для створення того самого настрою? Освітлення також відіграє роль. Коли ви займаєтеся сексом з новим партнером вперше, м’яке світло чи свічки допоможуть створити прекрасну атмосферу й уникнути сорому перед оголеним тілом.

Увімкніть музику для настрою та звукоізоляції від зовнішнього шуму та сторонніх звуків (плюс до всього, вас самих ніхто не почує). Приберіть із кімнати всі фактори, що відволікають, у тому числі телефон або будь-які інші електронні пристрої, щоб ви могли повністю сконцентруватися один на одному.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також