Кріоліполіз – безопераційна ліпосакція

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Кріоліполіз – безопераційна ліпосакція

Кріоліполіз зарекомендував себе як один із безпечних і ефективних методів, який використовується для усунення локальних жирових відкладень. Розберемося, як діє ця методика і яких результатів можна досягти.

Кожна дівчина прагне досконалості, в тому числі й ідеальної фігури. Часто саме видимі жирові відкладення створюють скутість і тим самим можуть впливати на самооцінку. Починаючи свій шлях до здорового способу життя, можна не тільки дотримуватися правильного харчування і займатися спортом, а й допомагати своєму тілу косметичними процедурами.

Як допоможе кріоліполіз

Шляхом охолодження жирових тканин за допомогою спеціального апарату відбувається зменшення жирових відкладень. Дана методика розроблена на основі процесів, які відбуваються в результаті чутливості до холоду. Під дією впливу апарата відбувається відмирання жирових клітин. Такий процес практично не відрізняється від фізіологічного процесу загибелі клітин. Після проведення процедури до мертвих клітин направляються макрофаги та інші імунні клітини, які й виводять залишки жирових клітин, що відмерли, з проблемної зони. Охолодження під час процедури відбувається поступово і не передбачає негативну температуру. Таким чином відбувається кристалізація ліпідів, що згубні для жирових клітин, але при цьому немає негативного впливу на воду, яка також міститься в клітинах. Слід відзначити, що таку процедуру можна проводити як на тілі, так і на обличчі. І за один сеанс можна прибрати від 20% товщини жирової складки. Ефект настає не відразу, а поступово, часто протягом декількох місяців і при втраті жирових тканин у проблемних місцях можна зменшити до 5 см об’єму.

Кріоліполіз – безопераційна ліпосакція

Коли можна робити кріоліполіз

Процедуру кріоліполіза можна робити при наявності локальних жирових складок, товщина яких становить 2,5 – 6 см. Часто метод кріоліполізу використовується в тому випадку, коли досягти корекції проблемної зони традиційними способами не вдається тривалий час. Крім цього, проводити процедуру можна для поліпшення тургору шкіри і загального зменшення обсягів тіла. Але найчастіше до даної методики вдаються для усунення жиру в проблемних місцях, при цьому не порушуючи форми.

Процедура кріоліполізу досить комфортна і абсолютно безболісна. Відчувається лише холод і вакуум у зоні впливу апарата. Після кріоліполізу відбувається почервоніння шкіри і це вважається абсолютно нормальним, протягом години таке почервоніння зазвичай зникає. Тривалість процедури може варіюватися від пів години до години. Перший результат ви зможете побачити через три тижні після проведення процедури, а максимальний ефект досягається через три місяці, що робить процедуру дуже зручною для підготовки до весняно-літнього періоду.

Кріоліполіз – безопераційна ліпосакція

Протипоказання

На жаль, не завжди кріоліполіз є методом вирішення всіх проблем, пов’язаних із жировими відкладеннями. При великому ожирінні фахівець відмовить у проведенні процедури. У цьому випадку необхідно буде впорядкувати всі органи і системи організму, позбутися причин ожиріння і лише після дозволу лікаря можна буде робити таку процедуру. Не варто сподіватися на диво-ефект від кріоліполізу при неправильному способі життя, адже при його порушенні зайві сантиметри повернуться назад за дуже короткий термін.

Не можна проводити процедуру при наявності холодової алергії, порушенні кровообігу, невралгіях, пошкодженнях шкірних покривів, при вагітності і грудному годуванні, гострих респіраторних або запальних захворюваннях, а також при наявності онкології.

Жирова тканина в організмі відіграє важливу роль, особливо для жінок дітородного віку, саме тому в гонитві за красивою фігурою варто насамперед звертати увагу на правильне збалансоване харчування і здоровий спосіб життя. Саме тому, записуючись на процедуру кріоліполіза, вибирайте грамотного фахівця, який допоможе підібрати вам індивідуальний курс процедур і набути хорошої здорової форми тіла, не завдаючи шкоди вашому здоров’ю.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також