Любовний гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Любовний гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

Редакція Beauty HUB зібрала найточніші астрологічні дані про те, що чекає на нас у рік Чорного Водяного Тигра в особистому житті. Зберігайте любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку вже зараз.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Овен

(21 березня — 20 квітня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Овен

Любовний гороскоп на 2022 рік прогнозує Овнам хороші досягнення на особистому фронті. На самому початку року ви можете переживати негативні емоції через стосунки, але швидше за все, вони будуть спричинені не коханою людиною, а вашими очікуваннями та ілюзіями стосовно неї. Щойно ви знімете рожеві окуляри, усе стане на свої місця.

До речі, цього року гороскоп радить уважно прислуховуватися до слів партнера і придивлятися до його вчинків, а самому поводитися максимально відкрито і старатися вибудовувати прозорі стосунки. Щойно ви навчитеся не лукавити, не жити в полоні стереотипів та суворих правил, ваші стосунки з партнером, та й, зрештою, з усіма іншими людьми, вийдуть на новий рівень.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Телець

(21 квітня — 21 травня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Телець

Любовний гороскоп на 2022 рік рекомендує Тельцям працювати зі своєю імпульсивністю. Спалахи злості, спричинені побутовими дрібницями, або проблемами на роботі, можуть стати причиною вашої самотності або неякісних стосунків. Ваше особисте життя вийде на новий рівень лише тоді, коли ви навчитеся керувати власними емоціями та попрацюєте над власним его.

Найбільш сприятливий період для розвитку стосунків у 2022 році — з травня по вересень. Зірки сприятимуть тому, щоб ваше особисте життя розвивалося. Це може бути знайомство й початок нових стосунків, або перехід на новий рівень уже наявних, а також вирішення старих конфліктів.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Близнюки

(22 травня — 21 червня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Близнюки

Близнюкам любовний гороскоп на 2022 рік радить постаратися знайти баланс між особистим життям і роботою. Якщо ви хотіли б знайти партнера, виділіть більше часу на світські заходи і сміливо знайомтеся з новими людьми, а у випадку, якщо у вас уже є стосунки — домовтеся про те, скільки часу ви б хотіли проводити з коханою людиною, і плануйте дозвілля разом. У будь-якому разі вашою головною зброєю повинен бути якісний діалог.

Зірки застерігають: не варто цього року занадто зациклюватися на одній сфері. Якщо ви поринете в роботу, можете втратити багато шансів збудувати хороше сімейне життя, а якщо цілковито присвятите себе коханій людині, може назріти серйозний конфлікт. Знайдіть золоту середину.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Рак

(22 червня — 22 липня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Рак

Астрологи передбачають Ракам дуже продуктивний рік у особистому життя. Уже на початку 2022 у вашому житті може трапитися ситуація, яка докорінно змінить ставлення до серйозних стосунків, сімейного життя й кохання загалом. Цілком ймовірно, що в кращий бік.

Починаючи з травня й до початку листопада доля може підкидати вам приємні ситуації, пов’язані з особистим життям. Ваше завдання — розгледіти їх і правильно використати. Парам у цей період найкраще буде більше часу проводити вдвох, а самотнім Ракам — шукати нові знайомства.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Лев

(23 липня — 21 серпня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Лев

Любовний гороскоп для Левів радить попрацювати над своїм егоїзмом і надмірною гордістю. Саме ці риси заважають вам побудувати гармонійні здорові стосунки і здобути прихильність протилежної статі. Сімейних пар ця порада також стосується: хочете уникнути конфліктів і розлучення — перестаньте тягнути ковдру на себе і вчіться слухати вашого партнера.

Астрологи стверджують, що злагода в особистому житті прийде лише після опрацювання ваших старих помилок. Виділіть час на те, щоб проаналізувати власні помилки. Не соромтесь обговорити всі складні моменти і висловлювати свою думку щодо них — тільки так можна знайти консенсус з наявним партнером і зрозуміти, чи підходить вам новий.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Діва

(22 серпня — 23 вересня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Діва

Любовний гороскоп на рік Чорного Водяного Тигра прогнозує зближення з людиною, яку ви давно знаєте. Це може бути перехід на новий рівень із вашим партнером або зародження зовсім іншого типу стосунків зі старим другом чи колегою. Астрологи радять відкинути скептичність і приймати цікаві вам пропозиції. 

Літні місяці й початок осені подарують море романтичних моментів, але лише в тому випадку, якщо ви проявите відкритість і почнете більше довіряти людям. Проте занадто сильно захоплюватися не варто: зберігайте розсудливість, коли йдеться про серйозний розвиток стосунків, такий як укладання шлюбу чи спроба пожити разом.

читайте також

Любовний гороскоп для знака зодіаку Терези

(24 вересня — 23 жовтня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Терези

Любовний гороскоп застерігає: у Терезів на початку 2022 року може виникнути бажання відсторонитися й закритися в собі. Це може бути хорошою можливістю пізнати себе й дозволити вашому партнеру зробити те саме (якщо він у вас є). Нехай період затишшя в особистому житті вас не лякає — це необхідно як молодим парам, так і давно одруженим людям.

У другій половині року у вас може виникнути бажання зав’язати серйозні стосунки — укласти шлюб, переїхати до партнера. Наберіться сміливості поговорити про це з коханою людиною й пам’ятайте: ніхто не вміє читати ваших думок. Поки ви не проговорите свої бажання, цілком ймовірно, що вони і не здійсняться.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Скорпіон

(24 жовтня — 22 листопада)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Скорпіон

Скорпіонам любовний гороскоп віщує романтичні пригоди упродовж усього року. Рік може початися з конфліктів, неприємних ситуацій чи не найкращих новин. Пам’ятайте: чорні смуги бувають у всіх сферах життя, й не беріться пакувати речі чи видаляти номер телефону важливої вам людини. У випадку, якщо ви разом вийдете зі складної ситуації, маєте всі шанси зміцнити стосунки й почати більше цінувати свого партнера.

Сімейним парам для того, щоб зберегти взаємини теплими й гармонійними, варто розвивати стосунки й разом ставити перед собою нові досяжні цілі. Наприклад, сплануйте разом поїздку вдвох або подумайте над новим хобі.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Стрілець

(23 листопада — 22 грудня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Стрілець

Самотнім Стрільцям 2022 рік може принести доленосну зустріч, до якої потрібно серйозно підготуватися. Постарайтесь на початку року виконати всі пункти зі самовдосконалення і станьте кращою версією себе. Сімейних пар це також стосується: працюючи кожен над собою, ви працюєте над покращенням ваших стосунків. Головне — узгоджувати плани й рухатись в одному напрямку.

Астрологи рекомендують застосовувати в особистому житті прислів’я: «Сім раз відміряй — один раз відріж». Перед тим, як промовляти заповітні слова або погоджуватися на особливі пропозиції, добре подумайте.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Козеріг

(23 грудня — 20 січня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Козеріг

Любовний гороскоп прогнозує Козерогам насичений рік, оскільки вони мають всі шанси зустріти на своєму шляху багато нових людей. Проте сімейним людям астрологи рекомендують тримати голову на плечах і не піддаватися швидкоплинним пристрастям, а самотнім — придивлятися до партнера на відстані, давати волю почуттям, тільки переконавшись у його адекватності.

Для того, аби уникнути любовних драм, фахівці рекомендують не пірнати з головою в почуття, а тримати здорову дистанцію й рівноцінно заповнювати своє дозвілля ще іншими справами, окрім спілкування з протилежною статтю.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Водолій

(21 січня — 19 лютого)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Водолій

Любовний гороскоп на 2022 рік передбачає не найкращу ситуацію на любовному фронті у Водоліїв. Для того, аби підтримувати здорові стосунки, вам необхідно буде прикладати значно більше зусиль, ніж зазвичай. Ймовірно, у вашого партнера будуть негаразди і йому потрібна буде ваша підтримка й турбота.

У 2022 році досягти успіху на всіх фронтах, у тому числі й любовному, Водоліям допоможе виключно ініціативність, емпатія та готовність простягнути руку допомоги. Якщо ви тренуватимете в собі ці риси характеру, то почнете обростати добрими та щирими людьми й на самоті точно не залишитеся.

Любовний гороскоп для знака зодіаку Риби

(20 лютого — 20 березня)

Любовний гороскоп для знака зодіаку Риби

Любовний гороскоп на 2022 рік пророчить Рибам негаразди в стосунках. Для того, аби не мучити себе сумнівами стосовно партнера, розпишіть для себе всі «за» і «проти» наявних стосунків і прийміть рішення, чи продовжувати їх, чи залишити в старому році. Це допоможе вам уникнути емоційної напруги й надмірної кількості стресів.

Риби схильні носити із собою важкий багаж спогадів, особливо пов’язаних з особистим життям. Постарайтеся абстрагуватися й забути про людей, яких більше немає у вашому житті, відпустити давні образи та ситуації, які вже неможливо змінити. Це притягне у ваше життя нові, значно яскравіші моменти.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також