Madame X: Мадонна випустила фільм про свою творчість (і не тільки)

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Madame X: Мадонна випустила фільм про свою творчість (і не тільки)

Королева попмузики випустила новий, дуже пікантний фільм про свою творчість і заодно особисте (дуже особисте) життя.

Попдіва відома не лише своїми епатажними виступами на сцені й легендарними треками. Мадонна проживає не менш яскраві миті й  у реальному житті, завдяки чому за кожним її кроком слідкує буквально увесь світ. Рівно 30 років тому вийшов документальний фільм «У ліжку з Мадонною», що описує залаштункове життя попзірки під час її туру 1990 року, а заодно і висвітлює деякі моменти з особистого життя. За цей час діва, та й загалом увесь світ встигли кардинально змінитися, тому ювілей свого кінопроєкту Мадонна зустрічає не з порожніми руками — зірка випустила новий документальний фільм Madame X. Задум фільму ідентичний до попередньої роботи про зірку — розповідь про світове турне співачки з вересня 2019 року по березень 2020 року.

Madame X: Мадонна випустила фільм про свою творчість (і не тільки)

Абсолютно кожен концерт Мадонни — незабутнє та феєричне шоу. Однак Madame X — це було щось дуже особливе. Представляючи свій чотирнадцятий студійний альбом, зірка давала закриті шоу в секретних місцях, а глядачам забороняла фотографувати та фільмувати дійство.

«Madame X — секретний агент. Подорожує по світу. Змінює особистості. Бореться за свободу. Приносить світло в темряву. Вона танцюрист. Вона професор. Глава держави. Домогосподарка. Вершниця. Ув’язнена. Учениця. Матір. Дитя. Учитель. Монахиня. Співачка. Свята. Повія. Шпигунка в будинку любові. Я — Madame X», — описує свій альбом і новий проєкт Мадонна.

Madame X: Мадонна випустила фільм про свою творчість (і не тільки)

Дія фільму розгортається переважно на концертах Мадонни на підтримку альбому Madame X. Однак у перервах між піснями вона в подробицях розповідає, з ким, як і чому любить займатися сексом, обговорює свої геніталії й зізнається, що займалася цим самим (так-так, цим самим) на сцені перед багатотисячними натовпами.

Сценаристом і продюсером фільму виступила сама Мадонна, а режисерами — Рікардо Гомес і команда SKNX. Офіційна прем’єра стрічки відбулася 23 вересня 2021 року в клубі Paradise на даху готелю Times Square Edition в Нью-Йорку. Для широкої аудиторії фільм було випущено 8 жовтня 2021 року на платформі Paramount +, а також на телеканалі MTV.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також