Марія Гусєва і Валерія Боярина про концепцію wellbeing у роботі beauty-клініки

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Мария Гусева и Валерия Боярина о концепции wellbeing в работе beauty-клиники

Про те, що таке концепція wellbeing і як добробут клієнтів став пріоритетом роботи столичної естетичної клініки MV Aesthetics, розповіли її засновниці.

Готельна концепція добробуту, або wellbeing, останнім часом набула поширення далеко за межами готельного бізнесу. Зараз її успішно реалізують у салонах краси та корпоративного життя компаній різних країн світу, але у нас про модний тренд заговорили порівняно недавно.

Яскравий представник нового формату – київський MV Aesthetics. Це сучасна ліцензована клініка естетичної медицини і косметології нового покоління. У фокусі уваги – емоційне та фізичне перетворення гостей, послуги для розслаблення й отримання задоволення. Одна з важливих основ для релаксації в клініці – відчуття комфорту, чому сприяє продуманий до дрібниць кожен куточок. Жодної «лікарняної атмосфери»: тільки теплий м’який халат, улюблений напій, окрема кімната для перевдягань, зона відпочинку і турботливий персонал. Це вільний простір краси, куди хочеться повертатися.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от MV Aesthetics (@mvaesthetics)

Beauty HUB поспілкувався з засновницями MV Aesthetics – Марією Гусєвою та Валерією Бояриною – про технології та напрями клініки, які знайшли своє відображення в концепції wellbeing.

Головною концепцією вашої клініки стало поняття wellbeing. Як це працює мовою косметологічних процедур?

Марія: Наш основний принцип – стан wellbeing (з англійської – добробут або благополуччя). Це інженерія життя через корекцію процесів фізичними та хімічними методами.

Валерія: Наприклад, процедури з апаратом Icoone (новітня розробка в апаратній корекції фігури і контурів обличчя. – Прим. ред.) Запускають процеси реконструкції тканин тіла, допомагають відновити втрачені зв’язки між сполучною тканиною і шкірою. Лазерна система LaseMD стимулює регенерацію тканин і їх оновлення, ґрунтуючись на принципі шліфування і нанохімії сироваток.

Марія: Апарат Ultraformer – вершина в галузі SMAS-ліфтингу – за допомогою ультразвуку провокує колагеноз і зміцнення тканини, яка втратила тургор під дією безжальної гравітації. Він працює в глибоких шарах шкіри.

Валерія: Трохи вище нам допомагають ін’єкції Radiesse, плазми, полімолочної кислоти PLA і полінуклеотидів, суть яких стимулювати зростання колагену в різних шарах шкіри і повертати час назад.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от MV Aesthetics (@mvaesthetics)

Крім новітніх технологій, ви робите ставку і на правильні косметичні засоби, вважаючи таку комбінацію секретом здорової молодості й естетики на тривалий термін. Яким брендам довіряєте?

Марія: Все вірно, на одних лише технологіях ми не зупиняємося. Посилення регенерації, уповільнення старіння ми довірили стовбуровим клітинам, інформаційний ресурс яких закладено в косметику Neo Genesis. Також лікарі MV Aesthetics працюють із перевіреними косметичними марками: Intraceuticals, Biologique Recherche, Holy Land, Universkin і багатьма іншими.

Валерія: Всю цю екосистему знарядь допомагає підтримати введення коктейлів ін’єкцій, а особливо факторів зростання з очищеної донорської плаценти Laennec, використовуваної десятиліттями для поновлення й оздоровлення організму, підтримання клітинного метаболізму.

Й окремі акорди віддано нутрицевтиці від лідерів ринку Metagenics (США) і Yotsuba (Японія), в яких ми підібрали як окремі елементи, так і цілі комплекси. Для призначення деяких препаратів може служити не тільки загальний анамнез, але і спектральний аналіз волосся, що проводиться в клініці.

MV Aesthetics – не тільки про естетичну, лазерну, ін’єкційну й апаратну косметологію, до вас можна прийти просто розслабитися і присвятити час собі. Які програми для обличчя і тіла в цьому допоможуть?

Марія: Так, на закінчення для впровадження принципу добробуту не тільки в фізичному, а й емоційному стані, ми застосовуємо розслаблювальну силу води в SPA – програми гідрованн з водоростями і молочним еліксиром, таласотерапії, східних ритуалів, екзотичних фруктових обгортань. Масажі та процедури з догляду, спрямовані на оновлення, релаксацію і детоксикацію, також подарують тілу легкість і розслаблення.

Валерія: Цей цілісний і продуманий підхід дозволить не тільки відновитися і знайти легке рішення на шляху до збереження молодості, але і налаштувати системи свого організму на плавну течію в умовах швидкості сучасного світу.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от MV Aesthetics (@mvaesthetics)

«Зовнішня краса завжди супроводжує здоров’я: чи можливо насолоджуватися своєю молодістю, якщо це лише тонка оболонка, за якою ховаються невирішені проблеми? Створюючи MV Aesthetics, ми прагнули не просто відкрити ще один естетичний центр, а зберегти баланс між приватною медичною клінікою і зоною рекреації природної краси для відпочинку і гармонії душі й тіла».

Експерти клініки MV Aesthetics впевнені, що надовго зберегти натуральну красу допоможуть правильні косметичні засоби з натуральними компонентами в складі, ефективні курси апаратної косметології та здоровий спосіб життя.

Філософія компанії об’єднує професійний підхід до нескінченної краси та комфортні умови центру рекреації. Природна краса і здоров’я людини – це культура, вважають в MV Aesthetics.

У клініці пропонують чотири напрями сервісів, понад 50 сучасних послуг для догляду за обличчям і тілом і відновлення сил, працюють сертифіковані лікарі-косметологи й естетисти, а гостей оточує тепла атмосфера простору.

«Краса – це нескінченність. Ми прагнемо відкрити її для вас».

Адреса клініки MV Aesthetics:

Київ, ЖК Французький квартал

вул. Василя Тютюнника, 51/1-А

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також