Megogo розпочав зйомки кулінарного шоу з Олею Поляковою

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Megogo розпочав зйомки кулінарного шоу з Олею Поляковою

Медіасервіс Megogo розпочав зйомки кулінарної програми «Королева кухні» – проєкту, що поверне любов до приготування їжі. Прем’єру запланованао вже цього року. Ведучою шоу стане відома українська співачка Оля Полякова.

Шоу «Королева кухні» матиме 10 кулінарних епізодів у легкому розважальному форматі. Творці проєкту мають на меті показати, що приготування страв може бути творчим і захопливим навіть для тих, хто немає хисту або вільного часу. 

Учасниками стали представниці різноманітних професій, серед яких як зірки та блогери, так і касирка, сексологиня, психологиня та навіть майстериня корон. У рамках шоу гості стануть помічницями на кухні Олі Полякової та готуватимуть справжні шедеври із простих продуктів. 

Виробництвом проєкту займається команда медіасервісу Megogo.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

«Наше кулінарне шоу відрізняється від формату, де задіяні професійні кухарі, адже готуватимуть звичайні зайняті люди, яким просто не вистачає на це часу. Ми щасливі, що обличчям проєкту стала саме Оля Полякова артистка всеукраїнського масштабу, яка на власному прикладі покаже, що приготування страв це легко, швидко і, головне, в задоволення. Уже зовсім скоро глядачі переконаються самі, що абсолютно кожний може стати “королевою” своєї кухні!» розповіла продюсерка Megogo Анна Артеменко. 

Перегляд шоу «Королева кухні» буде доступний усім передплатникам сервісу. 

Нагадаємо, Megogo активно розвиває виробництво контенту. Так, восени 2020 року медіасервіс оголосив про початок зйомок серіалів у партнерстві з українськими медіагрупами.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також