Must reed: топ-10 популярних книг в TikTok

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

популярні книги у TikTok

TikTok здатен зробити книгу бестселером, а хештег BookTok за лічені дні просуває книгу в найбільш популярні, тим самим стимулюючи продажі паперових видань. BookTok завдає тренди на читання серед покоління Z і активно розвиває саму культуру читання книжок. Тож ми зібрали десять надзвичайно популярних книг у TikTok, які вже мають українські переклади, щоб ви могли скласти про них власну думку і зайняти себе довгими зимовими вечорами.

«Веріті», Коллін Гувер

Молода письменниця Лоувен не має ні цента за душею, поки до неї не звертається чоловік Веріті – знаменитої авторки романів-бестселерів. Джеремі пропонує Лоувен завершити цикл книжок своєї дружини, тому що її паралізувало після страшної автокатастрофи. Дівчина приїжджає до будинку письменниці і в пошуках чернеток, які мають їй стати у нагоді в роботі над новими книгами, випадково знаходить автобіографію Веріті, яка рясніє відвертими подробицями життя подружньої пари та фатальними обставинами смерті їх дочки. То хто ж така Веріті насправді?

«Веріті», Коллін Гувер

«Мовчазна пацієнтка», Алекс Майклідіс

Що може змусити успішну та заможну художницю, щасливу дружину та власницю великого будинку в прекрасному районі Лондона одного дня жорстоко вбити свого чоловіка? Алісія Беренсон не дала після скоєння цього злочину жодного пояснення чи виправдання. Через шість років вона так і не промовила жодного слова, залишивши вбивство свого чоловіка найбільшою загадкою для суспільства. Але психотерапевт Тео Фабер переконаний, що зможе розкрити таємницю злочину й вилікувати Алісію. Та чи він захоче почути правду?

«Панк 57», Пенелопа Дуглас

У п’ятому класі вчителі випадково поставили Мішу і Раєн у пару для листування. Їх розділяли десятки кілометрів, але об’єднували спільні думки і захоплення. Ці листи підтримували їх в найважчі і болючі моменти дорослішання. Проте у їхньої дружби всі сім років було три правила: не шукати одне одного в соцмережах, жодних телефонних дзвінків, жодних фотографій. Але одного дня Міша вирішив порушити домовленість і побачити Раєн…

«Панк 57», Пенелопа Дуглас

«Сім чоловіків Евелін Г’юґо», Тейлор Дженкінс Рід

Евелін Г’юґо, у минулому голлівудська зірка кінематографа, нарешті готова поділитися подробицями свого гламурного і скандального життя. Але коли задля цієї мети вона обирає нікому невідому репортерку Монік Грант, це дивує всіх. Проте дівчина налаштована не втрачати таку можливість й уважно вислуховує історію життя кінодіви. Від її шляху до Лос-Анджелеса у 1950-х до рішення залишити шоу-бізнес у 1980-х і, звичайно, про сім чоловіків у житті Евелін. Та коли історія наближається до кінця, Монік розуміє, що життя зірки тісно переплітається з її власним…

«Сім чоловіків Евелін Г’юґо», Тейлор Дженкінс Рід

«Завтра, завтра, завтра», Габріель Зевін

Головні герої книги «Завтра, завтра, завтра» – Сем Мейзер і Сейді Ґрін, давні друзі, які після кількарічної перерви у спілкуванні випадково зустрічаються на платформі метро. Ця історія призводить до створення популярної комп’ютерної гри «Ічіґо», відкриття власної компанії та багатства. Та чи вдасться Сем і Сейді встояти перед спокусами дорослого життя та реалізувати особисті творчі амбіції, не втративши дружби? Книга розповідає про життя, яке завжди було і є нечесною грою.

«Завтра, завтра, завтра», Габріель Зевін

«Пляжне чтиво», Емілі Генрі

«Пляжне чтиво» авторки Емілі Генрі – цікава, дотепна і захоплива історія про двох письменників, які вирішують допомогти одне одному пережити кризу творчості. Оґастус і Дженьюері живуть поруч, але кожен у своєму світі, і геть не мають нічого спільного. Але коли митці зустрічаються, починається цікаве і приголомшливе дійство – пригоди, під дією яких ви не зможете відірвати увагу від книги.

«Пляжне чтиво», Емілі Генрі

«Коефіцієнт поцілунку», Гелен Хоанг

Для тридцятирічної дівчини Стелли настав час опанувати науку кохання. Адже для неї наука – ключ до розуміння усього навколо. Здійснюючи розрахунки і використовуючи алгоритми, вона передбачає найрізноманітніші сценарії, включаючи поведінку покупців і їх реакцію на нові продукти. Однак, незважаючи на професійний успіх, в особистому житті Стелла нещасна через синдром Аспергера, що робить важкими стосунки з чоловіками. Вирішивши опанувати це рівняння, Стелла обирає вчителем Майкла – красеня з агентства ескортпослуг.

«Мексиканська готика», Сільвія Морено-Ґарсія

Сюжет книги розгортається у Мексиці 1950-х років. Молода дівчина Ноемі отримує дивний лист від своєї кузини й подруги дитинства Каталіни. Нещодавно вона була закоханою нареченою у весільній подорожі, а зараз благає сестру врятувати її від неминучої смерті. Ноемі вирушає на порятунок родички до Дому-на-Горі, маєтку сімейства Дойлів. Намагаючись дошукатися правди, вона з’ясовує, що в будинку заховані страшні таємниці, і вирватися з нього, переступивши поріг, неможливо.

«Мексиканська готика», Сільвія Морено-Ґарсія

«Дім у волошковому морі», Т.Дж. Клюн

Магічна агенція, що керує молоддю з надприродними здібностями, ретельно відстежує всіх дітей з особливими здібностями, намагаючись утримати їх у притулках, віддалених від звичайного світу. Один із таких таємничих притулків розташувався на острові Марсіяс у серці неозорого океану. Лайнус Бейкер отримує завдання вищого рівня секретності – проінспектувати це дивне місце. Також йому доведеться дізнатися, що приховується за дверима забутого підвалу та які секрети не бажає розкривати директор притулку Артур Парнас.

«Дім у волошковому морі», Т.Дж. Клюн

 «Ігри спадкоємців», Дженніфер Лінн Барнс

Сімнадцятирічна Айворі – звичайна дівчина зі звичайними підлітковими планами: закінчити старшу школу й бажано отримати стипендію. Аж раптом виявляється, що її оголошує єдиною спадкоємицею мільярдер Тобіас Готорн! Хто він такий і чому Айворі не чула про нього раніше? Проте, щоб отримати спадок, потрібно виконати одну умову: прожити рік у Готорн-хаусі разом з тещею, двома доньками й чотирма онуками багатія.

 «Ігри спадкоємців», Дженніфер Лінн Барнс

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також