Найочікуваніші серіали 2024 року

Самые ожидаемые сериалы 2024 года

Редакція Beauty Hub продовжує збирати для вас усе найбільш цікаве та нове. Пропонуємо тобі список найочікуваніших серіалів 2024 року як подальших сезонів, так і зовсім нових ТБ-шоу.

«ЕХО»

Marvel розпочинає 2024 рік першим серіалом Marvel Spotlight – «Ехо». Серіал набагато похмуріший і кривавіший, ніж ми бачили в шоу Disney+ Marvel раніше.

Історія розгортатиметься навколо Еко – лиходійки, яка вперше з’явилася у фільмі «Соколине око». Після того як її безжальна поведінка по всьому Нью-Йорку наздоганяє злодійку, Еко має зіткнутися зі своїм минулим.

Очікується: 10 січня 2024 року.

«Справжній детектив: Нічна країна» 

У «Нічній країні» Джоді Фостер зіграла роль детектива Ліз Денверс, яка починає розслідування вбивства після того, як знаходить трупи, таємничим чином замуровані в кригу.

Очікується: 14 січня 2024 року.

«Гризельда»

Серіал «Гризельда» від творців «Нарко». Королева криміналу. Новаторка. Мати. Убивця. Гризельда – жінка з багатьма талантами. Лімітований серіал Netflix про сумнозвісну торговку кокаїном Гризельду Бланко. 

Очікується: 25 січня 2024 року.

«Володарі повітря»

Masters of the Air заснований на однойменній книзі Дональда Л. Міллера, що розповідає про екіпажі бомбардувальників B-17 «Летюча фортеця» 8-ї повітряної армії ВПС США, які протягом 1942-1945 років виконували місії над нацистською Германією, зокрема й з аеродромів Полтава та Миргород. До кінця війни втрати 8-ї армії становили понад 47 тис. осіб (зокрема 26 тис. загиблими).

Очікується: 26 січня 2024 року.

«Містер і місіс Сміт»

Двоє самотніх незнайомців влаштовуються на роботу в таємниче шпигунське агентство, яке пропонує їм славне життя шпигуна, багатство, навколосвітні подорожі та омріяний особняк на Мангеттені. Але є підступ: нові імена у фіктивному шлюбі – містер і місіс Джон та Джейн Сміт. Одружившись, Джон і Джейн щотижня виконують ризиковану місію, а також стикаються з новими віхами у своїх стосунках. Їхнє складне прикриття стає ще складнішим, коли вони відчувають справжні почуття одне до одного. Що ризикованіше  шпигунство чи шлюб?

Очікується: 2 лютого 2024 року.

«Аватар: Останній маг повітря»

«Аватар: Останній маг повітря» це переосмислення улюбленого мультсеріалу Nickelodeon в реальному часі, яке здійснить Netflix. Серіал розпочнеться, коли Аанг розморозиться після ста років, проведених у крижаній пастці. 

Очікується: 22 лютого 2024 року.

«Ходячі мерці: Ті, хто вижив»

«Ходячі мерці: Ті, хто вижив» – це епічна історія кохання двох героїв, яких змінив трансформований світ. Розділених відстанню. Нестримною силою. Примарами того, ким вони були раніше. Рік і Мішон потрапляють в інший світ, побудований на війні з мертвими…

Очікується: 25 лютого 2024 року.

«Проблема трьох тіл»

Екранізація неперевершеної трилогії китайського письменника Лю Цисіня (перша книга) від творців «Гри престолів». Це науково-фантастичний серіал про астрофізика, на якого вплинула Китайська культурна революція, і чиї подальші рішення відлунюють в історії.

Очікується: 21 березня 2024 року.

«Режим»

Політична сатира про канцлера країни, яка розвалюється. Очікується, що вона складатиметься з шести епізодів. Цей серіал є дітищем письменника Вілла Трейсі, який вже написав пам’ятні епізоди «Спадкоємця» та став співавтором «Меню».

Очікується: весна 2024 року.

«Fallout»

Враховуючи нещодавній успіх екранізацій відеоігор на кшталт «Останніх з нас», Amazon Prime Video робить ставку на привабливість рольової гри Fallout, яка успішно перекочувала на малий екран.

Очікується: 2024 рік (точна дата виходу поки невідома).

«Хлопаки: 4 сезон»

Продовження нестандартного та кривавого серіалу про суперів (супергерої). Світ на краю прірви. Вікторія Нойман ближче, ніж будь-коли, до Овального кабінету і під м’язистим пальцем Хоумлендера, яка зміцнює свою владу. Бутчер, якому залишилося жити лічені місяці, втратив сина Бекки, а також роботу лідера гурту The Boys. Решта членів команди ситі по горло його брехнею. Ставки високі як ніколи, і вони мають знайти спосіб працювати разом і врятувати світ, поки не стало надто пізно.

Очікується:  2024 рік (точна дата виходу поки невідома).

«Пінгвін»

Цей серіал – спін-офф фільму «Бетмен» (2022 рік), який розповідає про становлення лиходія Пінгвіна. У головній ролі – Колін Фаррелл.

Очікується: 2024 рік (точна дата виходу поки невідома).

Підпишіться на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також