Ніколь Кідман про бажання мати 10 дітей, успіх і любов

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Ніколь Кідман про бажання мати 10 дітей, успіх і любов

Прекрасна Ніколь Кідман стала героїнею обкладинки вересневого номера австралійського Marie Claire, поставши перед читачами в розкішних образах від іменитих брендів і давши відверте інтерв'ю.

Природно, що австралійка Ніколь Кідман досить часто з’являється на обкладинках австралійських випусків глянцевих журналів. І вересневий номер Marie Claire не став винятком. Голлівудська зірка позувала перед камерами в нарядах з нових колекцій Gucci, Saint Laurent by Anthony Vaccarello, Balenciaga і Yousef Akbar. В інтерв’ю виданню Ніколь чесно зізналася у своїх бажаннях і поділилася думками про власний успіх.

Ніколь Кідман про бажання мати 10 дітей, успіх і любов

Про свій успіх актриси і продюсера

Кар’єра Ніколь охоплює понад 60 фільмів і телесеріалів, один «Оскар», п’ять «Золотих глобусів» і дві нагороди «Еммі» – і кількість проєктів і перемог з кожним роком продовжує зростати.

«Я шокована і вражена, але також неймовірно горда і вдячна, тому що я знаю, що значить потрапити сюди. Все зароблено важкою працею; нічого з цього не подано на блюдечку ні мені, ні моєму чоловікові. Кіт завжди говорить, що кожна цеглина в цьому будинку – це концерт. Ми ніколи цього не забуваємо».

Ніколь Кідман про бажання мати 10 дітей, успіх і любов

Про жаль і дітей

«Я б хотіла мати більше дітей, але у мене не було такого вибору».

«Я б полюбила 10-х дітей. Це нормально, тому що я можу стати матір’ю для інших дітей. У мене шість племінниць і племінник і ще я хрещена 12 дітей. Я люблю бути мамою, я люблю дітей: вони дивні, кумедні і щирі. А потім ви спостерігаєте, як вони ростуть, і відправляєте їх в особисте життя».

Нагадаємо, що Ніколь Кідман не раз відверто розповідала про свою позаматкову вагітність у молодості, яка закінчилася викиднем і поставила під загрозу можливість мати дітей у майбутньому. Разом з першим чоловіком Томом Крузом вони усиновили двох дітей – доньку Ізабеллу Джейн і сина Коннора Ентоні. У шлюбі з Кітом Урбаном Ніколь сама народила дочку Сандей Роуз, а їхня друга біологічна дочка Фейт Маргарет була виношена і народжена сурогатною матір’ю.

Про чоловіка і кохання

Ніколь Кідман каже, що вони з чоловіком – легендою кантрі-музики Кітом Урбаном – знайшли один одного «абсолютним дивом».

«Два австралійці, народжені в один рік, але живуть в різних світах і містах, як це сталося? Але це повинно було статися».

Ніколь Кідман про бажання мати 10 дітей, успіх і любов

Про серіал «Дев’ять зовсім незнайомих людей»

В інтерв’ю Ніколь розповіла про новий проєкт – серіал «Дев’ять зовсім незнайомих людей», який вже вийшов на малі екрани в серпні. Актриса і продюсер зізналася, що вона вже давно поставила собі за мету підтримувати місцевих режисерів і сценаристів за допомогою своєї продюсерської компанії Blossom Films. Наприклад, вона просувала австралійську актрису Ашер Кедді на роль Хізер в серіалі «Дев’ять зовсім незнайомих людей», у той час як американські фінансисти відмовилися підтримати «невідому».

«Коли ти досягаєш цього моменту в своїй кар’єрі, він стає твоєю найбільшою радістю. Частина моєї місії – дати шанс творчим людям, особливо жінкам, у яких насправді не було такої можливості; це мій найбільший кайф».

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також